• SędziaNeil Swarbrick
  • Widzowie27 442

Koguty nie dały szans Stoke

dodał: maaarcin  |  źródło: anglia.goal.pl  |  18.04.2016 23:20
Tottenham Hotspur nie miał żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa w poniedziałkowym meczu ze Stoke City. Koguty na Brittania Stadium wygrały efektownie 4:0.

Od początku spotkanie toczyło się pod dyktando gości. Koguty wynik meczu otworzyły już w dziewiątej minucie. Bramkarza Stoke kapitalnym uderzeniem z lewej strony pola karnego tuż przy dalszym słupku pokonał Harry Kane.

W kolejnych minutach Tottenham kontrolował wydarzenia na boisku. Szukał również okazji do podwyższenia prowadzenia. Najbliżej tego w pierwszej połowie był Eriksen, który w 42. minucie znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale trafił w poprzeczkę.

W drugiej połowie Tottenham potwierdził wyższość nad rywalem. W 67. minucie padła druga bramka dla gości. Po długim podaniu, sam przed bramkarzem znalazł się Delle Alli i technicznym strzałem posłał piłkę do siatki.

Cztery minuty później było już 3:0. Tym razem do pustej bramki po dograniu Lameli trafił Kane, tym samym po raz drugi wpisując się na listę strzelców. Wynik meczu ustalony został w 82. minucie. Tym razem swojego drugiego gola zdobył Alli, który uderzeniem z woleja wykorzystał dośrodkowanie Eriksena z lewej strony boiska.

figarro | 18.04.2016 23:25

No cóż, gra Tottenhamu robi wrażenie, nawet przy tylu niewykorzystanych setkach. Jednak całe show skradł Eriksen. Rewelacyjny mecz i piękne asysty.

Yid_BoY | 18.04.2016 23:26

Taki Tottenham chcę oglądać już zawsze. Co Alli spartolił to nie mam pytań ale Dier nie pozwoli mu za szybko zapomnieć ;) Ta drużyna to jeden organizm i to pracujący na pełnych obrotach. Wszystko współgra jak marzenie. Ciągle wierzę w "majstra" i gramy do końca. COYS

Joker | 18.04.2016 23:29

Kapitalny występ Tottenhamu, ich gra robi naprawde ogromne wrażenie, no i jeszcze ten magiczny tercet Eriksen - Alli - Kane, który robi gre... Aż żal, że z dużym prawdopodobieństwem zdecydowanie najlepiej grający w piłke zespół w Premiership nie zdobędzie tytułu... 5 pkt straty na 4 kolejki przed końcem to dużo, a mnie martwi fakt iż Koguty grają jeszcze z Chelsea podobnie jak Leicester, bo tak sobie myślę iż The Blues, którzy nie graja o nic akurat za mistrzostwo dla Tottenhamu umierać nie zamierzają...

didier15 | 18.04.2016 23:30

Świetny mecz totkow. Fajnie jakby wykorzystali formę chelsea, mu, city i zdobyli mistrzostwo. Leicester na vice  i następny sezon zrobi się bardzo, bardzo ciekawy.

Yid_BoY | 18.04.2016 23:33

@Joker
Spokojnie spokojnie. Lisy mają jeszcze ManU na wyjeździe że o Evertonie i Swansea nie wspomnę. Jak mawiał klasyk ;) Vardy zawieszony na dwa mecze i tu możemy wietrzyć swoją szansę. No cóż "pożyjem obaczym".

Rafa_El | 18.04.2016 23:37

Oczami kibica Arsenalu....kanonierzy na pewno sezon zakończą pierwszy raz za kadencji Wengera za Tottenhamem...Jakaś era się kończy ,ale tu nie o Arsenalu..
Bardzo dobry mecz totków ,co tu dużo mówić ,wiele obecnie mona im zazdrościć ,topowego snajpera Kane'a, odkrycie sezonu w raz  Kante ,Mahrezem i Vardym czyli Aliego ,Lamela im odpalił ,Alderweireld  idealnie uzupełnił defensywę ze świetnym Lorisem, którego udało się im pozyskać i zatrzymać w gorszym dla nich okresie . Eriksen kupiony jaki talent z Holandii również potwierdza,że jest jednym z lepszych rozgrywających . Przeprowadzają się na nowy stadion. Trener,którego dzisiaj pewnie chciałby takie zespoły jak Arsenal ,MU czy Chelsea. Właściciel,który jest z klubem na co dzień i żyje tym klubem.
Gratulacje..

pochmurny | 18.04.2016 23:44

Gdyby to była liga polska to bym powiedział, że oddany mecz przez gospodarzy. Myślami są już na wakacjach? Szkoda kibiców i ich pieniędzy.
Myślę, że Tottenham wygra wszystko do końca: forma i morale Chelsea to w tej chwili żart - tu będą pewne 3 punkty, West Brom i Southampton grają o pietruszkę, jedyny potencjalnie trudny mecz to ostatnia kolejka i wyjazd na St. James Park gdzie gospodarze być morze będą walczyć o utrzymanie.
Leicester by zdobyć majstra musi wygrać u siebie ze Swansea i Evertonem i nie przegrać na wyjazdach z Chelsea i United. Podsumowując, jeszcze wszystko jest możliwe.

pochmurny | 19.04.2016 00:10

* Sorry za byka. Chyba zaczynam się uwsteczniać ;(

ImBlue | 19.04.2016 05:40

Totki w formie ale moim zdaniem to wszystko za mało. Lisy mają mecze z Chelsea i Evertonem które nie grają już o nic. Do tego MU charyzmatyczne z tego jakiś punkt powinni mieć. Łabędzie już o nic nie grają. Moim zdaniem Lisy się obronią i dobrze bo kartki dla Vardego to czysty żart i złodziejstwo. Jeśli Chelsea ma zagrać jeden ważny mecz to zagra go z Totkami. Obok takiego meczu nie mogą przejść obojętnie. Southampton gra o puchary więc też nie odpuści meczu bez walki no i sroki które walczą o życie.

kubabielen | 19.04.2016 08:09

Grają najlepszą piłkę na Wyspach, tyle w temacie. Mam jednak nadzieję, że nie strącą Leicesteru z fotela lidera. Tottenham to klub, który w czołówce będzie się zawsze kręcił, natomiast dla Leicesteru to jedna taka szansa na 100 lat...

Czupryn1994 | 19.04.2016 09:13

Ten Alli mi kogoś przypomina ale poczekam z tym trochę :)

Riv10do | 19.04.2016 09:45

Tak z ciekawosci pytam. Gdyby ostatni mecz lisy musialy wygrac z Chelsea zeby zostac mistrzem bo w innym wypadku zostana nim Totki to wg was Niebiescy by sie podlozyli ??

Orino | 19.04.2016 10:01

Ahh jak ja zazdroszcze Eriksena. Bylby swietnym nastepca Scholesa w MU ;(( ale coz wtedy menadzerem byl Moyes wiec zapewne by nie chcial sie przenosic. Graty dla Totkow. No to zapowida sie wybuchowa koncowka sezonu. Dalej nie wiadomo jaka bedzie kolejnosc w TOP 4 :)

RedLondon | 19.04.2016 12:04

Graty dla fanów Totenhamu.
To chyba jednak ten sezon...
W sumie trochę odwróciłem dodatkowe stanowisko,bo mimo iż Totenham dla każdego kibica Arsenalu powinien być wrogiem,to ja jakoś bardziej w tej roli wolę Chelsea.
Jeśli Arsenal nie przegoni Kogutów i na to się zanosi to chyba nawet nie ma co płakać.
Może Wengera w końcu wypierniczą,a skoro Totenham tak fajnie gra to niech takie kluby ,a nie leszcze reprezentują ligę angielską w Europie.
Także ja kibicuję Lester z wiadomych przyczyn ,ale jeśli Totenham okaże się silniejszy,a gra atrakcyjniej od Lester to niech oni w nagrodę majstra zgarną i ruszają na podbój Europy.

RedLondon | 19.04.2016 12:06

A i zainteresowanych zapraszam na 75min meczu z WBA w czwartek.
Jest plan na przypomnienie Wengerowi gdzie jego miejsce.

stasiek329 | 19.04.2016 15:08

@Riv10do
Nie ma opcji :)
Oba kluby nie stronią do siebie sympatią i jeżeli taka sytuacja by się zdarzyła to niestety ( mówię jako kibic Tottków ) tanio skóry nie sprzedadzą

RedLondon | 19.04.2016 16:39