• SędziaFrank Schneider
  • Widzowie12 536

Reims na remis z Nice

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: francja.goal.pl  |  12.12.2015 17:49
W pierwszym sobotnim meczu Ligue 1 zawodnicy Reims zremisowali u siebie z piłkarzami Nice 1:1 (0:1). Tym samym gospodarze czekają na domowe zwycięstwo już od 25 września tego roku.

Goście wyszli na prowadzenie już w szóstej minucie tej sobotniej potyczki. Wtedy to właśnie na listę strzelców „wpisał się” Germain.

Gospodarze powinni wyrównać w 44. minucie. Wówczas przeprowadzili dobrą akcję, piłka trafiła do N’Goga, ale temu nie udało się oddać skutecznego strzału.

Piłkarze Reims bramkę zdobyli dopiero w 78. minucie. Wtedy to gospodarze mieli rzut karny, którego na gola pewnym strzałem zamienił Diego.

Cztery minuty potem powinno być 2:1 dla gospodarzy. Siebatcheu uderzył głową na bramkę rywali, ale w porę z internwecją zdążył Le Marchand.

Ostatecznie wynik tej potyczki już się nie zmienił i piłkarze Reims zremisowali z zawodnikami Nice 1:1. W doliczonym czasie gry czerwoną kartką został dodatkowo ukarany Mandi.

Reims - Nice 1:1 (0:1)
0:1 Germain 6’
1:1 Diego 78’ (k.)