• SędziaAntony Gautier
  • Widzowie31 008

Pewne zwycięstwo PSG

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: francja.goal.pl  |  04.12.2015 22:19
W pierwszej potyczce tej kolejki Ligue 1 zawodnicy Nice przegrali na swoim terenie z graczami PSG 0:3 (0:2). Dzięki tej wiktorii paryżanie mają na ten moment aż 16 punktów przewagi nad drugim zespołem w ligowej tabeli, którym jest Caen.

Do przerwy goście przegrywali z paryżanami 0:2. Pierwszego gola zdobył w 35. minucie Cavani, choć tak naprawdę całą sytuację wypracował Ibrahimović.

Dziewięć minut potem Ibra już sam „wpisał się” na listę strzelców, ponieważ wykorzystał rzut karny. Warto dodać, że chwilę wcześniej czerwoną kartkę zobaczył Hult.

Trzeciego gola paryżanie zdobyli w 62. minucie. Znowu w roli głównej wystąpił Ibrahimović, który strzałem w krótki róg pokonał Cardinale’a.

Ostatecznie wynik tej potyczki już nie uległ zmianie i paryżanie zasłużenie pokonali swoich dzisiejszych rywali.

Nice - PSG 0:3 (0:2)
0:1 Cavani 35’
0:2 Ibrahimović 44’ (k.)
0:3 Ibrahimović 61’