• SędziaTony Chapron
  • Widzowie14 026

Skromna wygrana Nice

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: francja.goal.pl  |  18.12.2015 22:22
W pierwszej z potyczek tej kolejki Ligue 1 zawodnicy Nice wygrali na swoim terenie z graczami Montpellier 1:0 (1:0). Tym samym piłkarze tego klubu przerwali serię czterech kolejnych meczów bez ligowej wiktorii.

Przed meczem gospodarze zapowiadali, że postarają się zakończyć czarną serię i odniosą pierwsze zwycięstwo w Ligue 1 od … 20 listopada tego roku.

Po pierwszej połowie byli bliżej spełnienia swoich obietnic, ponieważ prowadzili 1:0. Bramkę w 31. minucie zdobył bowiem lewy obrońca Boscagli.

W 83. na uderzenie z dystansu zdecydował się Seri. Uderzenie było bardzo mocne, ale minimalnie nieprecyzyjne i cały czas mieliśmy tylko 1:0 dla gospodarzy.

W końcówce goście się odkryli i ich rywale mieli swoje okazje do podwyższenia, ale finalnie wynik tej potyczki nie uległ zmianie i mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla zawodników drużyny z Nicei.

Po 19 kolejkach tego sezonu gospodarze mają na swoim koncie 29 punktów. Tymczasem goście pozostali z 22 oczkami na koncie.

Nice - Montpellier 1:0 (1:0)
1:0 Boscagli 31’