Lille na remis z Niceą

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: francja.goal.pl  |  10.01.2016 18:50
W innym z niedzielnych meczów Ligue 1 zawodnicy Lille zremisowali na swoim terenie z graczami z Nicei 1:1 (1:1). Gospodarze są niepokonani w lidze już od 28 listopada 2015 roku.

Faworytami tej potyczki byli zawodnicy gospodarzy, którzy w czterech ostatnich meczach zdobyli aż dziesięć punktów. Zawodnicy Lille potwierdzili te przypuszczenia już w dziesiątej minucie konfrontacji. Wówczas na listę strzelców „wpisał się” Benzia.

Goście, którzy od 8 listopada poprzedniego roku wygrali tylko raz w delegacji, zdołali wyrównać pod sam koniec pierwszej połowy. Wszystko za sprawą bramki Hulta.

Druga połowa zapowiadała nam się zatem bardzo interesująco, ponieważ obie ekipy na pewno nie chciały poprzestawać na remisie.

W 73. minucie Hult zdecydował się na uderzenie z dystansu. Było ono naprawdę dobre, ale Enyeama popisał się fantastyczną paradą. W odpowiedzi solową akcję przeprowadził Rony Lopes, lecz tym razem bezbłędny był Cardinale.

Pod koniec regulaminowego czasu gry kolejny raz bardzo dobrą interwencją popisał się golkiper Lille. Finalnie do końca meczu na tablicy pozostał wynik 1:1 i obie ekipy podzieliły się punktami.

Lille - Nice 1:1 (1:1)
1:0 Benzia 10’