• SędziaCarlos Clos Gomez
  • Widzowie31 371

Malaga przerwała serię Betisu

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  20.03.2016 00:02
Po sześciu meczach z rzędu bez przegranej Real Betis musiał przełknąć gorycz porażki. W meczu 30. kolejki Primera Division uległ na swoim terenie Maladze 0:1. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w końcówce pojedynku Ignacio Camacho.

Początek spotkania należał do graczy Malagi. Po kilku minutach ataków do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Żadna ze stron nie potrafiła jednak stworzyć realnego zagrożenia pod bramką przeciwnika. Kibice z pewnością nie mogli czuć się zadowoleni poziomem widowiska.

Po zmianie stron mocniej do ataków ruszyli Verdiblancos. Swoje wysiłki mogli udokumentować golem w 57. minucie, ale Ruben Castro nie zdołał dobić piłki z pięciu metrów po interwencji golkipera.

Wydawało się, że pojedynek zakończy się bezbramkowym remisem, ale w 82. minucie Malaga zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Po dośrodkowaniu Recio z rzutu wolnego najwyżej do piłki w szesnastce Betisu wyskoczył Ignacio Camacho i posłał piłkę do siatki nad bramkarzem. Błąd popełnił Antonio Adan, który źle obliczył tor lotu futbolówki.

Real Betis - Malaga 0:1 (0:0)
0:1 Camacho 82'