REKLAMA
REKLAMA

Kopenhaga - Piast: transmisja, gdzie oglądać online?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  24.09.2020 10:00
Kopenhaga - Piast: transmisja, gdzie oglądać online?

Piłkarze Piasta Gliwice  |  fot. www.piast-gliwice.eu

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dzisiaj o 20:00 rozegrany zostanie mecz eliminacji do Ligi Europy: FC Kopenhaga - Piast Gliwice. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo - w telewizji i online.

Kopenhaga - Piast. Duńczycy muszą, gliwiczanie mogą


Piast Gliwice do swojej potyczki z FC Kopenhagą przystąpi w roli zespołu teoretycznie słabszego, który jednak zamierza pokusić się o niespodziankę. Trzecia drużyna poprzedniego sezonu w polskiej ekstraklasie w trakcie trwającej kampanii poniosła trzy porażki, remisując raz. Z kolei w europejskich pucharach Niebiesko-czerwoni w pokonanym polu pozostawili już białoruskie Dinamo Mińsk oraz austriacki TSV Hartberg.

Drużyna z Danii w trakcie sezonu 2020/2021 też nie rozpieszcza swoich kibiców. W dwóch dotychczasowych spotkaniach FC Kopenhaga schodziła z placu gry na tarczy w lidze duńskiej. Z kolei na arenie międzynarodowej Kamil Wilczek i spółka radzą sobie lepiej. Na razie co prawda w eliminacjach Ligi Europy stołeczny team rozegrał jedno spotkanie, ale wygrał, pozostawiając w pokonanym polu IFK Goeteborg.

Kopenhaga - Piast: transmisja na żywo w TV


Mamy dobre wiadomości dla kibiców Piastunek oraz polskich drużyn występujących w pucharach. Z meczu Kopenhaga - Piast transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:00, będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport. Komentatorami meczu będą Mateusz Borek i Jacek Zieliński.

Transmisję spotkania poprzedzi godzinne blisko studio (od 19:10), w którym zasiądą Rafał Patyra, Maciej Szczęsny i Sebastian Mila.

Kopenhaga - Piast, transmisja online


Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Telia Parken, będzie również dostępna w internecie. Mecz FC Kopenhaga - Piast Gliwice online na żywo obejrzysz za pośrednictwem strony internetowej Sport.tvp.pl.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy