REKLAMA
REKLAMA

Zakład bez ryzyka 230 zł w STS z kodem GOAL!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  07.09.2020 15:44
Zakład bez ryzyka 230 zł w STS z kodem GOAL!

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Rozgrywki Ekstraklasy już wystartowały. We wrześniu nowy sezon zainaugurują również Premier League, Serie A, La Liga i Bundesliga. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę dla naszych Czytelników - zakład bez ryzyka 230 zł!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty? Należy do 30 września zarejestrować konto w STS podając w polu kod promocyjny kod GOAL. To tyle! Po wpłaceniu depozytu i postawieniu kuponu (do 30 września) praktycznie niczym nie ryzykujesz. Jeżeli Twój pierwszy kupon będzie wygrany, pieniądze będą Twoje. Jeżeli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot do 230 zł na konto depozytowe!


Przejdź na stronę STS


Uwaga! Tylko podając kod GOAL podczas rejestracji otrzymasz zakład bez ryzyka na kwotę 230 zł! Standardowa oferta to zakład bez ryzyka do 30 zł. Promocja "zakład bez ryzyka 230 zł" obowiązuje tylko do końca września.

Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 230 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier). Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS zakłady bukmacherskie swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Warto pamiętać, że oferta łączy również się z bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł, który legalny bukmacher proponuje swoich klientom.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco