REKLAMA
REKLAMA

Żuraw przed pucharowym pojedynkiem: To było dobre losowanie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Lech Poznań  |  27.08.2020 08:42
Żuraw przed pucharowym pojedynkiem: To było dobre losowanie

Dariusz Żuraw  |  fot. Artur Kraszewski / LksLodz.pl

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Piłkarze Lecha Poznań rozpoczną w czwartek rywalizację w eliminacjach do Ligi Europy. Rywalem Kolejorza będzie łotewski zespół FK Valmiera. Szkoleniowiec wicemistrzów Polski, Dariusz Żuraw, zdaje sobie sprawę, że jego zespół jest zdecydowanym faworytem do awansu.

- Sądzę, że to dobre losowanie, choć pewnie więcej będziemy mogli powiedzieć po meczu. FK Valmiera to zespół grający w różnych ustawieniach, co mocno "rzuciło" nam się w oczy podczas analizy: potrafią grać piątką, a nawet szóstką w obronie, w ustawieniu 4-4-2 czy 4-5-1, czasem trójką napastników - to cecha charakterystyczna. Mają groźnego, wysokiego atakującego, na którego musimy uważać - powiedział szkoleniowiec Lecha, cytowany przez oficjalną stronę klubu Lech.poznan.pl.

Lech tylko bez Sykory


Dariusz Żuraw nie może narzekać na sytuację kadrową przed czwartkowym spotkaniem. Podczas przedmeczowej konferencji prasowej przyznał, że ma do swojej dyspozycji wszystkich zawodników, z wyjątkiem najnowszego nabytku Jana Sykory, który nie został jeszcze zgłoszony do rozgrywek.

- Kilka minut temu otrzymaliśmy informację o negatywnych wynikach testów. Sytuacja zdrowotna jest dobra, a wszyscy piłkarze uczestniczą w treningach - powiedział trener Lech.

Czwartkowe spotkanie drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Europy, które rozegrane zostanie w Poznaniu, rozpocznie się o godzinie 21:00.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco