REKLAMA
REKLAMA

Piłkarz Legii z wykrytym zakażeniem na COVID-19

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Legia Warszawa  |  22.08.2020 12:07
Piłkarz Legii z wykrytym zakażeniem na COVID-19

Piłkarze Legii Warszawa  |  fot. Legia Warszawa

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Legia Warszawa za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowała, że jeden z piłkarzy tego zespołu po przeprowadzonych w piątek badaniach, uzyskał pozytywny wynik na obecność COVID-19.

Zgodnie z obowiązującym protokołem medyczny zawodnik zarażony nieszczęsnym patogenem został odseparowany od pierwszego zespołu i poddany kwarantannie.

Oświadczenie Legii Warszawa:


"Informujemy, że w rezultacie przeprowadzonego w dniu 21 sierpnia testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2, u jednego z zawodników I Drużyny otrzymano wynik pozytywny" - brzmi komunikat opublikowany na oficjalnej stronie mistrzów Polski.

Przeczytaj zapowiedź i typy na pierwszy mecz Legii w nowym sezonie >>

"Po konsultacji lekarskiej, od 18 sierpnia zawodnik przebywa w izolacji. Zgodnie z wewnętrzną procedurą 19 sierpnia zostało przeprowadzone badanie na obecność wirusa, które dało wynik ujemny. Klub zachowuje wszystkie rygory bezpieczeństwa i poinformował o sprawie stosowne organy państwowe oraz PZPN i spółkę Ekstraklasa" - czytamy dalej.

Dodajmy, że na dzisiaj wieczór zaplanowany jest bój stołecznej ekipy z Rakowem Częstochowa w ramach pierwszej kolejki polskiej ekstraklasy. Spotkanie rozegrane ma zostać na stadionie w Bełchatowie.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy