REKLAMA
REKLAMA

Smalling w Romie na stałe? To wciąż możliwe!

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  24.05.2020 10:33
Smalling w Romie na stałe? To wciąż możliwe!

Chris Smalling  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
AS Roma wciąż ma nadzieję, że uda się jej zatrzymać Chrisa Smallinga na stałe. Przypomnijmy, że Anglik do ekipy z Wiecznego Miasta został wypożyczony z Manchesteru United.

Smalling szybko zaaklimatyzował się w nowych realiach swojej kariery piłkarskiej, stając się w niedługim czasie kluczową postacią Wilków w defensywie. Chociaż porozumienia między Romą a klubem z Old Trafford nie zawierało opcji transferu definitywnego, to już pod koniec 2019 roku zaczęły pojawiać się głosy, że rzymianie chcą zatrzymać zawodnika u siebie na stałe.

Jak zwykle w takich sytuacjach pojawiły się różnice zdań na tle finansowym. Kością niezgody między oboma klubami stała się suma odstępnego za zawodnika. Manchester United oczekuje 25 milionów euro za Smallinga. Przedstawiciel Serie A ma natomiast nadzieję, że suma ta zostanie obniżona. W związku z tym, że szanse na to wydawały się niewielkie, to temat ucichł.

Anglik wiąże swoje plany z przyszłością w Rzymie


Corriere dello Sport twierdzi jednak, że transfer definitywny 30-latka do Romy znów jest możliwy, gdyż sam Smalling miał się skontaktować z trenerem Paulo Fonsecą, aby przekazać mu, że chce zostać w szeregach teamu ze stolicy Włoch, a jego przedstawiciele pracują w sprawie nawiązania porozumienia z angielskim klubem.

Ekspert do spraw transferów we Włoszech w osobie Nicolo Schiry twierdzi, że wkrótce rozmowy w sprawie zawodnika z udziałem decydentów Man Utd i Romy mają zostać wznowione. Dodajmy, że Smalling, który w listopadzie skończy 31, w trakcie sezonu 2019/2020 wystąpił w 28 spotkaniach w koszulce Giallorossich, notując w nich dwa trafienia.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

m1wojtek1981 | 24.05.2020 15:22

Jakby się udało to bardzo dobry ruch Romyligaeuropejska.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy