REKLAMA
REKLAMA

Borussia chce zatrzymać Szwajcara

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  21.05.2020 16:38
Borussia chce zatrzymać Szwajcara

Bundesliga

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Denis Zakaria najpewniej pozostanie w Borussii M'Gladbach na kolejny sezon. W klubie z Borussia-Park nie rozważają nawet możliwości jego odejścia po zakończeniu obecnych rozgrywek.

Zakaria, który leczy obecnie kontuzję, był kluczowym zawodnikiem Borussii w obecnym sezonie. Swoimi występami reprezentant Szwajcarii zapracował na znalezienie się w notesach przedstawicieli wielu europejskich klubów. Stanowisko Borussii jest jednak jasne. Jego sprzedaż podczas najbliższego okna transferowego nie jest rozważana.

- Nigdy nie mówiliśmy o odejściu Denisa latem, ale o tym, że nadal ma dwuletni kontrakt - powiedział dyrektor sportowy klubu Max Eberl, cytowany przez Kicker. - Wiem, że Denis jest naprawdę chętny, aby pozostać z nami i tutaj zrobić swoje kolejne kroki. Wspaniale się tutaj rozwinął.

Nowy kontrakt dla Zakarii


Przedstawiciele Borussii M'Gladbach nie ukrywają, że najchętniej podpisaliby nowy kontrakt z 23-letnim zawodnikiem. Obecna umowa pomocnika wygasa w czerwcu 2022 roku.

- Jesteśmy zainteresowani zatrzymaniem go u nas jeszcze dłużej. Takie jest nasze marzenie. Jesteśmy przekonani, że będzie z nami w przyszłym sezonie. Tylko od nas, jako od klubu, zależy jak długo to potrwa - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco