REKLAMA
REKLAMA

Kante ze zgodą na pozostanie w domu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: The Telegraph  |  21.05.2020 11:15
Kante ze zgodą na pozostanie w domu

N'Golo Kante  |  fot. Vladimir Astapkovich/Sputnik/Hepta /Sport Pic

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Pomocnik Chelsea N'golo Kante otrzymał od klubu pozwolenie na kontynuowanie indywidualnych treningów w domu. Wynika to z obaw reprezentanta Francji dotyczących powrotu do treningów w grupach oraz wznowienia rozgrywek Premier League - informuje The Telegraph.


Kante, którego testy na koronawirusa dały wynik negatywny, we wtorek pojawił się w ośrodku treningowym Chelsea z Cobham i wziął udział w treningu drużyny w małych grupach.

Francuz nie ukrywa jednak obaw o bezpieczeństwo powrotu do treningów, w momencie, gdy w kraju nadal obowiązuje wiele obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. W związku z tym menedżer Frank Lampard oraz władze klubu pozwoliły Kante na kontynuowanie indywidualnych treningów w domu. Piłkarza zabrakło więc na środowych zajęciach zespołu.

Piłkarz Watford także nie trenuje z zespołemN'Golo Kante nie jest jedynym zawodnikiem klubów Premier League, który z obawy o bezpieczeństwo, nie bierze udziału w grupowych zajęciach. Na pozostanie w domu zdecydował się także 31-letni pomocnik Watfordu Troy Deeney, który obawia się o zakażenie koronawirusem, ponieważ jego pięciomiesięczny syn cierpi na problemy z oddychaniem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco