REKLAMA
REKLAMA

Giroud i Caballero oficjalnie na dłużej w Chelsea

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Chelseafc.com  |  20.05.2020 19:36
Giroud i Caballero oficjalnie na dłużej w Chelsea

Olivier Giroud  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Chelsea oficjalnie potwierdziła przedłużenie kontraktów z Olivierem Giroud i Willy'm Caballero. Obaj zawodnicy pozostaną na Stamford Bridge na kolejny sezon.

Media już wcześniej informowały, że The Blues zdecydowali się na skorzystanie z przysługującego im prawa i przedłużyli o 12 miesięcy wygasający z końcem czerwca kontrakt z Giroud. Na dłużej z klubem związał się również Caballero. Teraz doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia ze strony klubu.

Giroud: Czekam na występy na wypełnionym Stamford Bridge


Jeszcze niedawno wydawało się, że francuski napastnik pożegna się z londyńskim zespołem. Ostatecznie jednak Chelsea zdecydowała się na kontynuowanie z nim współpracy, z czego sam piłkarz jest zadowolony.

- Cieszę się, że mogę kontynuować moją podróż i przygodę w Chelsea. Nie mogę już doczekać się powrotu do gry. Razem z moimi kolegami chcemy ponownie cieszyć się piłkarską rywalizacją - powiedział Giroud, cytowany przez oficjalną stroną klubu.

- Z niecierpliwością czekam na możliwość ponownego założenia koszulki Chelsea, szczególnie przed naszymi kibicami na wypełnionym Stamford Bridge, kiedy tylko będzie to bezpieczne - dodał Francuz.

Caballero: To zaszczyt być w rodzinie Chelsea


W klubie na dłużej pozostanie również argentyński bramkarz Willy Caballero, który w zespole Chelsea pełni rolę dublera dla Kepy Arrizabalagi. - Bardzo cieszę się, że możemy to ogłosić. To zaszczyt być częścią tej drużyny i rodziny Chelsea - powiedział bramkarz.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco