REKLAMA
REKLAMA

Majecki z kontuzją! Występ z Lechem niepewny

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Przegląd Sportowy  |  17.05.2020 21:03
Majecki z kontuzją! Występ z Lechem niepewny

Radosław Majecki  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Radosław Majecki broniący barw Legii Warszawa doznał kontuzji mięśniowej w trakcie jednego z treningów stołecznej drużyny, o czym poinformowała Izabela Koprowiak z Przeglądu Sportowego. Tym samym pod znakiem zapytania stoi występ młodego bramkarza w boju z Lechem Poznań, który będzie miał miejsce już za tydzień.

Majecki swojego urazu doznał w trakcie jednego ze starć z Williamem Remym, o czym poinformowała dziennikarka najpopularniejszego polskiego dziennika sportowego. Jednocześnie niepewny jest występ 20-latka w klasyku PKO Ekstraklasy, który jest zaplanowany na sobotę 30 maja na godzinę 20:00.

Dodajmy, że Majecki zawodnikiem Legii pozostanie tylko do końca sezonu 2019/2020. Młodzieżowy reprezentant Polski w kolejnej kampanii będzie już bronił barw AS Monaco, do którego trafi po wypożyczeniu do aktualnych wicemistrzów Polski.

Były zawodnik Stali Mielec związał się z klubem z Księstwa kontraktem do końca czerwca 2024 roku. W tej kampanii Majecki wystąpił łącznie w 34 spotkaniach, zachowując w 16 meczach czyste konto.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco