REKLAMA
REKLAMA

De Bruyne odejdzie z Man City?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  03.05.2020 13:29
De Bruyne odejdzie z Man City?

Kevin De Bruyne  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Kevin De Bruyne przyznał, że rozważy swoją przyszłość w Manchesterze City, jeżeli utrzymane zostanie w mocy wykluczenie klubu z europejskich pucharów na najbliższe dwa lata.

Mistrzowie Anglii zostali w ten sposób ukarani przez Europejską Unię Piłkarską (UEFA) za "poważne naruszenie" zasad Finansowego Fair Play, ale odwołali się już od tej decyzji do Sądu Arbitrażowego ds. Sportu (CAS).

- Klub poinformował nas, że odwołają się od tej decyzji i są w stu procentach przekonani, że mają rację. Mam zaufanie do mojego klubu. Jeśli mówią, że to prawda, to ja im wierzę. Poczekamy i zobaczymy, co się stanie. Jeśli tylko zapadanie ostateczna decyzja, przyjrzę się temu - powiedział reprezentant Belgii w rozmowie z belgijskim Het Laatste Nieuws, cytowany przez Sky Sports.

- Dwa lata bez występów w Lidze Mistrzów to długo. Jeden rok to coś, z czym mógłbym sobie poradzić - dodał De Bruyne, który jednocześnie zaprzeczył, że jego przyszłość w klubie uzależniona jest od tego, czy w klubie pozostanie Josep Guardiola, którego obecna umowa obowiązuje do czerwca 2021 roku.

- Będziemy musieli poczekać, ale nie zamierzam podejmować decyzji w oparciu o to, co on zrobi. Pracowałem już z innymi trenerami, a kiedy Pep odejdzie, będziemy musieli kontynuować pracę z kimś innym - powiedział Belg.

- Przez ostatnie kilka lat wiele klubów pytało o moje plany na przyszłość, ale jestem bardzo szczęśliwy w Manchesterze. Gram dla jednej z najlepszych drużyn na świecie, gram w Anglii, w moich oczach to najlepsza liga z punktu widzenia rywalizacji - dodał De Bruyne.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 10 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

StaszekOczko | 04.05.2020 11:59

Ale nadal będzie aktualnym mistrzem Anglii ponieważ sezon zostanie anulowany , tyle ze ta Liga Mistrzów , to właśnie może być decydujące ;)

propu31 | 04.05.2020 12:11

Co by się nie działo, to De Bruyne zostanie, jest zbyt wartościowy. Lepiej poszukać sprzedaży wśród starszych zawodników na dobrych kontraktach. Mają przedłużyć kontrakt Sterlinga, a oddadzą Belga ?? Non sens. Prędzej Silva odejdzie

Pedro91 | 04.05.2020 16:16

#StaszekOczko

Widzę, że z uporem maniaka przy każdym możliwym temacie wspominasz o anulowaniu obecnego sezonu... Twoje zdanie już znamy i nie musisz na każdym kroku przypominać... dotarło :P

Co do Pana Kevina... to jeśli sankcje zostaną utrzymane duża szansa, że kilku piłkarzy w tym De Bruyne zmienią pracodawcę...oby nie :)

Ale jak w większości obecnych tematów... CZAS POKAŻE. :)

StaszekOczko | 04.05.2020 16:42

Pedro91
To jedyna słuszna decyzja , bo o powrocie na boisko nie ma w najbliższym czasie mowy .

Pedro91 | 04.05.2020 16:56

Ile ludzi tyle opinii...
Twoje zdanie już znamy :D i to bardzo dobrze ;) Za niedługo w komentarzach na pudelku czy innym portalu będzie artykuł o np. piosenkarce i jej nowej płycie a pod spodem Twój komentarz... " Sezon w Anglii należy anulować. To jedyna słuszna decyzja" :D

Pozdrawiam i miłego popołudnia StaszekOczko. :)

StaszekOczko | 04.05.2020 17:32

Na pudelka nie zaglądam ;)  tylko i wyłącznie tutaj się delikatnie udzielam .

majkelballack | 05.05.2020 00:08

StaszekOczko pedro Ci napisal przestan spamowac i pisac o anulowaniu sezonu.W kazdym poscie piszesz to.

Eric_Cantona | 05.05.2020 03:19

pedro, jak i ty mogą co najwyżej gałę opier*olić, a nie zakazywać komuś czegokolwiek

Pedro91 | 05.05.2020 12:37

#Eric_Cantona

Nikomu niczego nie zakazuje... zwróciłem tylko uwagę, że "przekaz" od StaszkaOczko dotarł za pierwszym razem i nie musi w każdym temacie o tym wspominać :). Akurat to mogłem zrobić.

Nikogo nie obraziłem... wyraziłem swoją opinię. Nie rozumiem Twojego wpisu :|

A tak BTW to nie będę Ci zabierał Twojego codziennego zajęcia... chcesz opier.... to opier... ja tam mam inne zajęcia :D

Pozdrawiam i miłego popołudnia Eric_Cantona.

Pedro91 | 05.05.2020 12:51

#Eric_Cantona

Nikomu niczego nie zakazuje... zwróciłem tylko uwagę, że "przekaz" od StaszkaOczko dotarł za pierwszym razem i nie musi w każdym temacie o tym wspominać :). Akurat to mogłem zrobić.

Nikogo nie obraziłem... wyraziłem swoją opinię. Nie rozumiem Twojego wpisu :|

A tak BTW to nie będę Ci zabierał Twojego codziennego zajęcia... chcesz opier.... to opier... ja tam mam inne zajęcia :D

Pozdrawiam i miłego popołudnia Eric_Cantona.ligaeuropejska.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy