REKLAMA
REKLAMA

Del Piero: Dybala stał się piłkarzem kompletnym

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  03.04.2020 08:30
Del Piero: Dybala stał się piłkarzem kompletnym

Alessandro Del Piero  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Alessando Del Piero w rozmowie ze Sky Sport Italia nie szczędził pochwał w kierunku Paulo Dybali.. Zdaniem mistrza świata z 2006 roku argentyński napastnik stał się zawodnikiem kompletnym, który zasługuje na to, aby być kapitanem Juventusu FC.

- Dybala już kilka razy nosił opaskę kapitana, a jeśli będzie nim na stałe, to dlatego, że w Juventusie uznają go za godnego tego - powiedział były reprezentant Włoch.

- Biorąc pod uwagę to, co wiem o nim osobiście i jego występy, myślę, że Paulo naprawdę dojrzał w ostatnich miesiącach. Najlepszym tego przykładem było to, jak poradził sobie z tym, co wydarzyło się latem, a jego reakcja symbolizuje to, jak bardzo urósł kontynuował Del Piero.

- Wiedzieliśmy, że jest kimś, kto uwielbia pracę i dzisiaj czuję, że stał się kompletnym piłkarzem - zaznaczyła legenda Starej Damy.

Del Piero rozstał się z Juve kilka lat temu, ale cały czas pozostaje wiernym fanem tej ekipy, w który spędził większość swojej piłkarskiej kariery. - Moja miłość do Juventusu jest wyjątkowa i nigdy się nie skończy - przekonywał Del Piero.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco