REKLAMA
REKLAMA

Seria A zostanie wznowiona w maju?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  02.04.2020 22:24
Seria A zostanie wznowiona w maju?

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
We Włoszech zaczynają pojawiać się pierwsze plany związane ze wznowieniem rozgrywek po przerwie, która jest następstwem pandemii koronawirusa. Coraz częściej we włoskich mediach słychać głosy, że Serie A może wrócić do gry w maju i czerwcu.

Jeśli tylko włoska ekstraklasa wróci do gry, to plan zakłada, aby piłkarze przechodzili regularnie testy na koronawirusa, piłkarze przebywający za granicą mieli kwarantannę. Ponadto treningi miałyby się odbywać w sterylnych warunkach.

Przypomnijmy, że aktualne ograniczenia we Włoszech obowiązują do 13 kwietnia. Po tym terminie jest plan, aby restrykcje były stopniowo łagodzone.

Według agencji prasowej Adnkronos potencjalną datą ponownego rozpoczęcia gry będzie 24 lub 31 maja, a nie 20 maja zasugerowane przez przewodniczącego FIGC Gabriele Gravinę.

Warto zaznaczyć, że aktualnie liczba nowych zgonów, zachorowań i przypadków u ludzi przebywających na oddziałach intensywnej opieki znacznie spadła w tym tygodniu , co może sugerować, że Włochy osiągnęły szczyt kryzysu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

dalmare | 03.04.2020 02:53

News: \"...zasugerowane przez przewodniczącą FIGC Gabriele Gravinę...\"-  uczynienie z Graviny kobiety byłoby śmieszne gdyby nie kontekst chorych duszących się bez respiratorów (linia alarmowa odpowiada \"oddzwoń gdy już nie będziesz mógł oddychać\").

\"...liczba nowych zgonów, zachorowań i przypadków u ludzi przebywających na oddziałach intensywnej opieki znacznie spadła w tym tygodniu...\"-
-  Liczby nie \"spadły znacznie w tym tygodniu\". O ewent. hamowaniu epidemii powie krzywa zakażeń, która obecnie niejednoznacznie spada, patrz niebieska linia na pierwszym obrazku (linia czarna zgony):
>
lab.gedidigital.it/gedi-visual/20

20/coronavirus-i-contagi-in-itali
a/

Tamże na trzecim obrazku krzywe dla Lombardii, regionu decydującego o sytuacji:
wznosząca stabilizująca się niebieska linia zakażeń, wznosząca linia czarna.
Nie ma jeszcze mowy o przesileniu.

Hiszpania opóżniona względem Italii o ponad tydzień notuje dramatyczne dzienne zwyżki. Tam w ostatnich dniach- jak już wcześniej w Lombardii- oddaje się respiratory młodszym pacjentom intensywnej terapii kosztem starszych, mających mniej szans na przeżycie. Niektórzy starsi pacjenci proszą lekarzy o oddanie ich respiratorów młodszym, patrz Suzanne Hoylaerts \"Miałam dobre życie\":
04/0\' target=\'_blank\'>as.com/diarioas/2 02
0/04/0

1/actualidad/1585764307_120645.ht
ml

Przypomnę że specjalistycznie wyposażone łóżko z aparaturą  do szt. oddychania kosztuje ok 80 tys euro. Uświadomienie sobie bajońskich kwot wypłacanych w piłce, jak i niektórych zachowań, będzie po tych zdarzeniach bardziej doskwierać.

Od redakcji: Oczywiście miało być przewodniczącego. Przepraszamy za błąd, poprawione. Dziękujemy za uwagę.ligaeuropejska.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy