REKLAMA
REKLAMA

Jerzy Dudek nadal z Superbet

dodał: CB  |  źródło: Goal.pl  |  19.02.2020 11:05
Jerzy Dudek nadal z Superbet

Aleš Dobeš, Jerzy Dudek i Vlad Ardeleanu  |  C. Brzuzy

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Superbet zakłady bukmacherskie to już piętnasty bukmacher na polskim rynku, który legalnie oferuje zakłady przez internet.

Wywodzący się z Rumunii bukmacher jest obecny w Polsce od końca 2017 roku, kiedy to spółka Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach uruchomiła pierwsze punkty przyjmowania zakładów na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów.

Już w trakcie konferencji inaugurującej debiut Superbet, zapowiadano uruchomienie zakładów w internecie. Na realizację tych planów przyszło jednak poczekać ponad dwa lata.

Licencję na tego typu działalność Supertbet otrzymał dopiero 24 października 2019 roku. Nowa wersja serwisu superbet.pl, już ofertą dla obstawiających on-line, została udostępniona 18 lutego 2020 r.

Co ciekawe, ambasadorem marki od początku jej obecności na polskim rynku jest Jerzy Dudek. Były golkiper Liverpoolu i Realu Madryt był obecny na pierwszej konferencji prasowej rumuńskiego bukmachera w Polsce w 2017 roku. Można go też zobaczyć na materiałach promocyjnych na nowej witrynie Superbet.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
06.08 20:57