REKLAMA
REKLAMA

Solskjaer: Dobrze kontrolowaliśmy rywala

dodał: maaarcin  |  źródło: Manutd.com  |  02.02.2020 11:10
Solskjaer: Dobrze kontrolowaliśmy rywala

Ole Gunnar Solskjaer  |  fot. SPORT PICTURES

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer był zadowolony z postawy swojej drużyny w sobotnim meczu z Wolverhamptonem Wanderers. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Był również zadowolony z debiutu Bruno Fernandesa.

- Uważam, że dominowaliśmy w meczu, kontrolowaliśmy go dość dobrze, ale nigdy nie można powiedzieć, że kontrolowaliśmy mecz z drużyną z takimi szybkimi kontratakami i z taką jakością, jaką mają przy stałych fragmentach gry. Mieliśmy jednak 65% posiadania piłki i nie straciliśmy bramki. Graliśmy z nimi trzy razy w ciągu ostatnich dwóch tygodni i nie straciliśmy gola. Zdobyliśmy tylko jedną bramkę, ale trudno ich przełamać - powiedział Solskjaer.

W zespole Manchesteru United szansę debiutu od pierwszej minuty otrzymał sprowadzony w ostatnich dniach Bruno Fernadnes. - Bruno jest topowym zawodnikiem. To jego pierwszy mecz. Pokazał cechy, które będziemy podziwiać później. Oddał pięć strzałów, kilka razy trafił w światło bramki, kilka razy był blisko i pokazał świetna wizję. Na pewno mamy topowego zawodnika - dodał.

Teraz Czerwone Diabły czeka zimowa przerwa. - W ciągu ostatnich dwóch miesięcy, rozegraliśmy dziewięć meczów w grudniu i dziewięć w styczniu. 18 meczów w ciągu dwóch miesięcy, a niektórzy z zawodników rozegrali prawie wszystkie minuty. Postawa, charakter i kondycja są doskonałe, ale męczysz się psychicznie, więc ta przerwa się przyda. Oczywiście Wolverhampton miał 10-dniową przerwę przed tym meczem, więc miał w tym względzie przewagę, ale uważam, że nasi chłopcy znowu pokazali charakter - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco