Metz z trzema oczkami

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Gracze Metz wygrali z St. Etienne 3:1. Dla gospodarzy trafiali Nguette, Diallo i ponownie Nguette.

Oba kluby walczą o utrzymanie. Mecz zapowiadał się zatem bardzo ciekawie. Było bowiem jasne, że jedni i drudzy będą tutaj chcieli wygrać.

Gospodarze objęli prowadzenie w 44. minucie. Wtedy to trafienie dla Metz zanotował Nguette, który wykorzystał błąd w szeregach rywali.

Jak wyglądał ten mecz w drugiej połowie? Piłkarze Metz podwyższyli prowadzenie w 63. minucie. Wówczas bramkę zdobył Diallo.

Gospodarze nie zamierzali jednak na tym poprzestawać. W 70. minucie kolejnego gola na swoim koncie zapisał Nguette i stało się jasne, że gracze Metz nie wypuszczą zwycięstwa ze swoich rąk.

Gości tego dnia stać było jedynie na trafienie honorowe. Bramkę zdobył Hamouma, lecz ostatecznie gospodarze pokonali swoich rywali 3:1.

Metz – St. Etienne 3:1 (1:0)

1:0 Nguette 44′
2:0 Diallo 63′
3:0 Nguette 70′
3:1 Hamouma 89′