REKLAMA
REKLAMA

Fonseca: Musimy nauczyć się kontrolować tempo gry

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  13.12.2019 10:16
Fonseca: Musimy nauczyć się kontrolować tempo gry

Liga Europejska  |  Liga Europejska

Liga niemiecka wróciła do gry!
Szkoleniowiec Romy Paulo Fonseca miał sporo zastrzeżeń do swoich podopiecznych po remisie z austriackim Wolfsberger AC 2:2 na zakończenie fazy grupowej Ligi Europy.

Giallorossi wywalczyli jednak awans do 1/16 finału, podobnie jak triumfujący niespodziewanie w tej grupie Basaksehir Stambuł.

- Osiągnęliśmy swój główny cel. Wolałbym jednak wygrać na koniec, ale nie graliśmy z odpowiednim nastawieniem do tego spotkania - wyznał Fonseca w rozmowie udzielonej stacji Sky Sport Italia.

- Oczywiście popełniliśmy błąd, myśląc, że mecz został wygrany jeszcze przed jego rozpoczęciem. Wolfsberger AC to dobry zespół. Popełniliśmy wiele błędów także na boisku, kiedy rywale nas przycisnęli i to było normalne, że po czymś takim, nie byliśmy w stanie uzyskać pożądanego rezultatu - podkreślił Portugalczyk.

- Borussia Monchengladbach została wyeliminowana, ale nie jest mi łatwo zaakceptować ten wynik. Wolfsberger AC grał bez presji. Rywale mieli świetne nastawienie i nie podobał mi się nasz występ - stwierdził opiekun ekipy z Wiecznego Miasta.

- Musimy nauczyć się kontrolować tempo gry. Kiedy pojawili się na murawie Pellegrini i Zaniolo, to wszystko wyglądało już lepiej, ale w pierwszej połowie straciliśmy zbyt wiele piłek i stworzyliśmy sytuacje naszym przeciwnikom - dodał krytycznie Fonseca.

Czytaj również

LE: Remis i awans Romy
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco