REKLAMA
REKLAMA

Inzaghi: Dokonałbym tych samych wyborów drugi raz

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  13.12.2019 09:01
Inzaghi: Dokonałbym tych samych wyborów drugi raz

Simone Inzaghi  |  fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Liga niemiecka wróciła do gry!
Trener Lazio Rzym Simone Inzaghi przyjął z pokorą wyjazdową porażkę przeciwko Stade Rennes 0:2 na zakończenie fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy.

Biancocelesti zostali w ten sposób wyeliminowani z 1/16 finału, do której awansowali z tej grupy Celtic Glasgow i rumuński CFR Kluż.

- Nasza kwalifikacja nie rozstrzygnęła się w Rennes. Powinniśmy grać lepiej wcześniej - podkreślił Inzaghi w rozmowie udzielonej stacji Sky Sport Italia.

- Nie była to dla nas łatwa grupa. Stade Rennes i Celtic Glasgow były silne, ale to CFR Kluż sprawił niespodziankę i awansował. Nasze ubolewanie dotyczy raczej innych meczów niż tego ostatniego - zaznaczył opiekun ekipy z Wiecznego Miasta, który w czwartek wystawił zgodnie z oczekiwaniami słabszy skład.

- Dokonałbym tych samych wyborów, gdybym mógł to zrobić drugi raz. Moim obowiązkiem jest korzystać ze wszystkich piłkarzy, których mam. Otrzymałem kilka dobrych odpowiedzi, inne nie były tak dobre. Nie można grać tymi samymi zawodnikami co trzy dni, to po prostu nie jest praktyczne - bronił się Inzaghi.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco