LE: Espanyol przegrywa z CSKA

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  12.12.2019 23:03

Liga Europejska  |  Liga Europejska

Liga niemiecka wróciła do gry!
Espanyol Barcelona porażką zakończył udział w fazie grupowej Ligi Europy. W czwartkowy wieczór przed własną publicznością przegrał 0:1 z CSKA Moskwa.

Sytuacja przed ostatnim spotkaniem grupy H na RCDE Stadium była jasna. Espanyol miał już zagwarantowany awans do fazy pucharowej z pierwszego miejsca, z kolei goście z Moskwy nie mieli już żadnych szans na wyjście z grupy.

Pierwsza połowa czwartkowego meczu zakończyła się bezbramkowym remisem, choć obie drużyny miały bardzo dobre okazje do objęcia prowadzenia. Sytuacji sam na sam z bramkarzami przeciwników nie potrafili jednak wykorzystać Pablo Piatti i Fiodor Calov.

W drugiej połowie bezbramkowy rezultat również długo nie ulegał zmianie. Bramka padła dopiero w 84. minucie. Wówczas zwycięstwo gościom zapewnił Nikola Vlasić, który wykorzystał podanie Mario Fernandesa.

Espanyol Barcelona – CSKA Moskwa 0:1 (0:0)

0:1 Vlasić 84'

CSKA – Obljakov, Magnusson, Karpov, Divejev

Espanyol: Prieto – Javi Lopez, Naldo (86' Calleri), Lluis Lopez – Pedrosa, Piatti (72' Granero), Lozano, Iturraspe, Pipa – Campuzano (46' Lej), Ferreyra

CSKA: Pomazun – Karpov, Divejev, Magnisson – Kucajev (79' Sigurdsson), Achmetov (81' Szczennikow), Bistrović, Fernandes – Vlasić (87' Bijol), Obljakov – Calov