REKLAMA
REKLAMA

Napięta sytuacja w Izraelu. Mecz Biało-czerwonych będzie przełożony?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sport.pl  |  12.11.2019 15:15
Napięta sytuacja w Izraelu. Mecz Biało-czerwonych będzie przełożony?

Polska - Izrael  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski poinformował na łamach jednego z portali społecznościowych, że w kraju najbliższego rywala reprezentacji Polski w ramach eliminacji do mistrzostw Europy jest trudna sytuacja. Tym samym pod znakiem zapytania stoi sobotni mecz Biało-czerwonych z Izraelem.

Kraj, w którym polscy piłkarze mieli zagrać kolejne spotkanie w ramach kwalifikacji do Euro 2020, został zaatakowany ze Strefy Gazy. Następstwem takiego stanu rzeczy jest to, że południe Izraela obiegły odgłosy z syren alarmowych. Między innymi są one słyszalne w Tel Avivie.Jeden z izraelskich dziennikarzy w rozmowie ze Sport.pl zasugerował, że Izraelska Federacja Piłkarska bierze pod uwagę plan B. Tym samym Izraelczycy przygotowują się do tego, aby przełożyć mecz z Biało-czerwonymi lub przenieść go do innego miasta, gdzie jest bezpieczniej.

- Jerozolima, w której ma się odbyć mecz, jest bezpieczna, ale wiem, że nasza federacja rozważa plan B. W opcji na tę chwilę jest przełożenie spotkania do Hajfy. To miasta leży daleko na północy kraju. Ponieważ nie wiemy jak na tę ewentualną propozycję zareaguje UEFA i polska strona, są też inne opcje. Wiem, że sprawdzane są choćby stadiony na Cyprze i na Malcie - mówił Dani Porath w rozmowie ze Sport.pl.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco