Kolejna porażka Monaco

Kamil Glik

Gracze Monaco przegrali u siebie z Marsylią 3:4. Glik rozegrał cały mecz dla gospodarzy.

Jak wyglądało to spotkanie? Gospodarze nie rozpoczęli dobrze tego sezonu. Po kilkunastu minutach byli jednak bliżej zdobycia kompletu punktów. Dlaczego? Najpierw w 17. minucie rzutu karnego nie zmarnował Ben Yedder.

Ten sam zawodnik podwyższył kilka minut potem. W tym momencie było już zatem 2:0 dla Monaco.

Goście nie zamierzali jednak rezygnować ze zdobycia tutaj chociażby jednego punktu. W 39. minucie bramkę kontaktował zdobył Benedetto. Do wyrównania doprowadził zaś Germain.

W 61. minucie to Marsylczycy byli już na prowadzeniu. Trafił Payet i sytuacja Monaco stawała się coraz trudniejsza. Szczególnie, że w 67. minucie kolejnego gola zdobył Benedetto.

Do ostatniego gwizdka sędziego padła tylko jedna bramka. Zdobył ją Keita i finalnie goście wygrali 4:3.

Monaco – Marsylia 3:4 (2:2)

1:0 Ben Yedder 17′ (k.)
2:0 Ben Yedder 26′
2:1 Benedetto 39′
2:2 Germain 42′