Schalke z trzema oczkami

Bundesliga
Na zdjęciu: Bundesliga

Zawodnicy Paderborn – w meczu Bundesligi – przegrali z Schalke 1:5. Bramki dla Górników zdobywali Sane, Serdar, Harit (dwie) i Kutucu.

Co działo się w tej konfrontacji? Pierwszy gol w tej potyczce padł w ósmej minucie. Wówczas Oliveira-Souza wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie autorstwa Michela.

Do przerwy zawodnicy z Gelsenkirchen byli w stanie wyrównać. W 33. minucie goście mieli rzut rożny. Drugie dośrodkowanie Oczipki na bramkę zamienił zaś Sane.

Natomiast w 49. minucie przyjezdni już wprowadzili. Wtedy to precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Serdar.

Goście poszli za ciosem. W 71. minucie zdobyli bowiem kolejnego gola. Kenny dograł do Harita, a ten nie dał szans bramkarzowi Paderborn na dobrą interwencję.

Finalnie wynik tego spotkania brzmi natomiast 5:1 dla Schalke. Bramki dla tego klubu zdobyli jeszcze w końcówce zarówno Kutucu, jak i Harit.

Paderborn – Schalke 1:5 (1:1)

1:0 Oliveira-Souza 8′