REKLAMA
REKLAMA

Brzęczek: Najważniejsze są punkty

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Łączy nas piłka  |  10.09.2019 07:52
Brzęczek: Najważniejsze są punkty

Jerzy Brzęczek  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Tylko remis zaliczyła reprezentacja Polski w poniedziałkowym boju z Austrią w ramach eliminacji do Euro 2020. Po zakończeniu spotkania rozczarowania takim obrotem wydarzeń nie krył selekcjoner Biało-czerwonych.

Goal.pl ocenia Polaków za mecz z Austrią >>

- Oczywiście, że nie jesteśmy zadowoleni z tego, jak prezentowaliśmy się w meczu z Austrią. Zwłaszcza w środkowej strefie pojawiały się problemy. Austriacy po odbiorze piłki przeprowadzali szybkie kontrataki - mówił Jerzy Brzęczek cytowany przez stronę LaczyNasPilka.pl.

- Chcieliśmy to wykorzystać, w szczególności w pierwszej połowie. Znajdowaliśmy się w posiadaniu piłki, ale brakowało kolejnego podania. Po meczu ze Słowenią też byliśmy rozczarowani, ale patrzymy na sytuację w tabeli. Zdajemy sobie sprawę z tego, co musimy poprawić, ale jestem o to spokojny - kontynuował 48-latek.

- Ta gra będzie wyglądała lepiej, jeśli chodzi o płynność. Gramy w kwalifikacjach i dla nas najważniejsze są punkty. W dwóch meczach z najgroźniejszym przeciwnikiem mamy cztery i zero straconych goli - dodał opiekun polskiej ekipy.

Kolejny raz lawina krytyki spadła na głowę Piotra Zielińskiego. Brzeczek pozwolił sobie na kilka słów na jego temat.

- Zieliński jest talentem, ale niestety tego potencjału w kadrze jeszcze w stu procentach nie pokazuje. Nie daje kluczowych i genialnych zagrań. Liczę, że przyjdzie taki mecz, że w końcu będziemy mieli satysfakcję, że Piotr będzie piłkarzem, w którym od dłuższego czasu wszyscy pokładamy nadzieje - przekonywał były szkoleniowiec Wisły Płock.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

xxBANGxx | 10.09.2019 14:43

"Znajdowaliśmy się w posiadaniu piłki" - lol, całe 37% przez cały mecz. "Zdajemy sobie sprawę z tego co musimy poprawić, ale jestem o to spokojny" - i tak będzie po każdym meczu. Ten człowiek jest nie poważny, kiedy z jego ust padają takie słowa. Dodam jeszcze tę perełkę ze strony Pana Taktyka - "Kończyliśmy mecz z trzema graczami z Championship, czyli drugiej ligi angielskiej, a w Austrii gra 18-tu graczy z Bundesligi. Apeluje o rozsądne ocenianie naszego potencjału"... i to jest selekcjoner reprezentacji, Jerzy GOAT Brzęczek, dżizas fakin krajst. :))

FCHollywood | 10.09.2019 15:19

Najważniejsze jest zmienić selekcjonera i to jak najszybciej. Do tego prezesa i może coś się wyciągnie z tych piłkarzy.ligaeuropejska.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy