Marsylia bez wygranej na Stade de la Meinau

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Gracze Strasbourga zremisowali u siebie z Marsylią 1:1. Bramki w tym meczu zdobyli Lala i Germain.

Jak wyglądała ta konfrontacja? W dziewiątej minucie na uderzenie zdecydował się Rami. Jego próba nie była jednak precyzyjna.

Kilkanaście minut później bramkarza gości próbował natomiast zaskoczyć Ajorque. Także bez bramkowego rezultatu.

W 27. minucie dobrą sytuację miał Gustavo. Odpowiednio w bramce gospodarzy spisał się jednak Sels.

Pierwsze trafienie w tym spotkaniu padło kilka minut po zmianie stron. Wtedy to nie pomylił się Germain.

Kilka minut potem mogło być już 2:0 dla klubu z Marsylii. Caleta-Car trafił jednak tylko w słupek.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 65. minuty po trafieniu Lali. Wynik meczu brzmiał wtedy 1:1. Wcześniej karnego nie strzelił Martin.

W końcówce wynik meczu mógł jeszcze zmienić Thomasson, lecz jego strzał został w porę zablokowany.

Ostatecznie rezultat tego spotkania nie uległ już zmianie.

Strasbourg – Marsylia 1:1 (0:0)

0:1 Germain 48′