Bournemouth na remis z Wolves, wygrana Srok

Artur Boruc

Gracze Bournemouth zremisowali z Wolves 1:1. Artur Boruc rozegrał cały mecz dla gospodarzy. Z kolei piłkarze Newcastle pokonali Huddersfield 2:0.

Jak wyglądało spotkanie na terenie Bournemouth? Piłkarze gospodarzy objęli prowadzenie już w 14. minucie, kiedy to rzut karny wykorzystał King.

Najwięcej emocji dostarczyła nam jednak końcówka. W 83. minucie jedenastkę na gola zamienił Jimenez. Kilka minut potem rzutu karnego nie wykorzystał natomiast King. Finalnie mecz zakończył się zatem remisem 1:1.

Z kolei na stadionie Srok do przerwy nie zobaczyliśmy ani jednego gola. Na pewno jednak po tej części gry gorsza była sytuacja gości. Wszystko dlatego, że w 20. minucie czerwoną kartkę otrzymał Smith.

Gospodarze wykorzystali swoją przewagę zaraz po przerwie. Najpierw, w 46. minucie, na listę strzelców wpisał się Rondon. Kilka minut potem bramkarza Huddersfield pokonał także Perez.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze wygrali 2:0.