REKLAMA
REKLAMA

Legalni bukmacherzy: Uproszczona rejestracja w STS

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  16.01.2019 22:44
Legalni bukmacherzy: Uproszczona rejestracja w STS

Mateusz Juroszek, prezes STS  |  fot. Materiał prasowy

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
STS to kolejny polski legalny bukmacher, który wprowadził udogodnienia w kwestii rejestracji dla nowych użytkowników. Teraz przy zakładaniu konta nie musisz wysyłać skanu dowodu osobistego, czy podawać numeru swojego konta bankowego.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin



W taki sposób każdy nowy użytkownik może założyć Konto Tymczasowe, dzięki któremu może korzystać z niemal wszystkich funkcji serwisu. Założone przez użytkownika konto posiada sumaryczny limit stawek w wysokości 5 tysięcy złotych oraz blokadę wypłaty środków do czasu pełnej weryfikacji danych.


Przejdź na stronę STS


W celu wypłaty środków użytkownik otrzymać status Konta Stałego, a w tym celu niezbędne jest dodanie fotokopii dokumentu tożsamości, zweryfikowanie adresu mailowego, podanie numeru rachunku bankowego, a także innych informacji jak pseudonim czy adres zamieszkania.



Freebet 30 zł w STS tylko z naszym kodem


Każdy nowy użytkownik STS może skorzystać z bonusu powitalnego w postaci darmowych 30 złotych na zakłady. Standardowa promocja pozwala na otrzymanie bonusu w wysokości 25 złotych, ale przy użyciu naszego kodu promocyjnego bonus ten jest większy!

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji? Wystarczy przy rejestracji konta, w polu kod promocyjny wpisać: GOAL. Dzięki temu otrzymacie 30 zł na pierwszy zakład lub kilka mniejszych zakładów. Oczywiście, jak w każdej takiej promocji, występują warunki obrotu.


Podaj kod GOAL na STS



Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco