Kolejna wygrana Man Utd, remis w Bournemouth

Romelu Lukaku

Ole Gunnar Solskjaer z kolejną wygraną w roli menedżera Manchesteru United. Tym razem Czerwone Diabły pewnie 2:0 pokonały na wyjeździe Newcastle United. Podziałem punktów zakończyła się natomiast szalona konfrontacja Bournemouth z Watford.

Manchester United od początku meczu prezentował się zdecydowanie lepiej, ale losy rywalizacji na swoją korzyść rozstrzygnął w drugiej połowie. W 64. minucie prowadzenie dla Czerwonych Diabłów uzyskał Romelu Lukaku, który wykorzystał błąd bramkarza Newcastle, który wypuścił piłkę z rąk w łatwej sytuacji. Kilkanaście minut później drugiego gola, w sytuacji sam na sam z bramkarze, po podaniu Sancheza zdobył Marcus Rashford. Dla Manchesteru United to czwarta kolejna wygrana pod wodzą norweskiego trenera.

Remisem zakończyło się natomiast spotkanie Bournemouth z Watford. Kibice obejrzeli aż sześć bramek i co ciekawe, wszystkie padły w pierwszej połowie.

AFC Bournemouth – Watford CF 3:3 (3:3)
0:1 Deeney 14′
0:2 Deeney 27′