Wygrane Rennes i Amiens

dodał: Kamil Krusiński  |  źródło: Francja.goal.pl  |  08.12.2018 21:58

Ligue 1

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Ze względu na napiętą sytuację we Francji, dziś odbyły się tylko dwa z sześciu zaplanowanych spotkań 17. kolejki Ligue 1 - Rennes ograło przed własną publicznością Dijon, natomiast Amiens zgarnęło komplet punktów w konfrontacji z Guingamp.

Obie bramki w konfrontacji Rennes z Dijon padły po przerwie - w 69. minucie, piłka po strale Bourigeauda zza pola karnego odbiła się jeszcze od nogi jednego z obrońców i wpadła do siatki zdezorientowanego bramkarza. Wynik w końcówce meczu ustalił Ben Arfa.

Także na Stade du Roudourou kibice na bramki czekali ponad godzinę - w 63. minucie goście otworzli wynik po trafieniu Gnahore'a, ale siedem minut później, po strzale Didota zza pola karnego było już 1:1. Ostatnie słowo należało jednak do Amiens - osiem minut przed końcem, piłkę po strzale Bodmera na poprzeczkę sparował Johnsson, a ze skuteczną dobitką pospieszył Mendoza. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, albowiem czerwoną kartkę obejrzał Thuram.

O godzinie 20:00 miały się dziś odbyć także spotkania Angers z Bordeaux, Nimes z Nantes oraz Toulouse z Lyonem.