REKLAMA
REKLAMA

Legalni bukmacherzy: Uproszczona rejestracja w Fortunie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Informacja prasowa  |  05.12.2018 17:11
Legalni bukmacherzy: Uproszczona rejestracja w Fortunie

Fortuna - sponsor serwisu

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Firma bukmacherska Fortuna wprowadza kolejne udogodnienia dla swoich klientów. Od dziś rejestracja w Fortunie zajmuje mniej niż minutę. Nie ma już konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego czy dostarczania wszystkich wymaganych do tej pory informacji.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminJak to działa? Od dziś nowi klienci mają możliwość założenia konta tymczasowego, które umożliwia błyskawiczne skorzystanie z szerokiej oferty zakładów proponowanych przez bukmachera. Co ważne, w trakcie procesu rejestracji konta tymczasowego, klient jest uprawniony do skorzystania z oferty powitalnej Fortuny w postaci zakładu bez ryzyka oraz bonusu 100% od wkładu.


Przejdź na stronę Fortuny


Po wypełnieniu prostego formularza rejestracyjnego utworzone zostanie tymczasowe konto, które pozwala na zawieranie zakładów i dokonywanie wpłat na iKonto gracza. Konto jest ważne 28 dni.

W każdej chwili gracz może jednak zmienić statut konta tymczasowe na konto stałe. W tym celu należy przesłać skan dowodu tożsamości, ustalić limity na grę oraz uzupełnić swoje dane osobowe.

Warto jednak pamiętać, że ze względów prawnych konto tymczasowe posiada limit wysokości wygranej na jednym kuponie, który wynosi 2279,99 złotych, kwota maksymalnego depozytu na poziomie 5000 zł oraz brak możliwości wypłaty środków posiadanych na iKoncie gracza.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco