REKLAMA
REKLAMA

Drutex sfinansuje kontrakt Błaszczykowskiego?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: WislaKrakow.com  |  14.11.2018 09:07
Drutex sfinansuje kontrakt Błaszczykowskiego?

Jakub Błaszczykowski  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Wygląda na to, że coraz bardziej prawdopodobny wydaje się zimowy transfer Jakuba Błaszczykowskiego do Wisły Kraków, o czym po raz pierwszy poinformował Super Express. Tymczasem w jednej z rozmów Piotra Koźmińskiego ze Sport.pl można było usłyszeć, że w finalizacji transakcji może pomóc jedna ze znanych polskich firm.

Nie jest tajemnicą, że reprezentant Polski ma w szeregach VfL Wolfsburg kłopoty z grą. Panaceum na poprawę sytuacji zawodnika, a przede wszystkim na regularne występy ma być transfer. Bardzo możliwe, że Błaszczykowski zimą zasili szeregi Białej Gwiazdy, której barwy reprezentował przed wyjazdem za granicę.

Jeśli wierzyć publikacjom medialnym portalu Agory, opierającego swoje doniesienia na informacjach katowickiego Sportu, to niewykluczone, że za transferem doświadczonego zawodnika Wisły będzie stać firma Drutex, z którą Błaszczykowski swego czasu współpracował przy reklamie okien. Firma na swoje barki miałaby wziąć kontrakt zawodnika.

W tym sezonie Błaszczykowski zaliczył tylko dwa spotkania, spędzając na placu gry zaledwie 19 minut. Obecna umowa zawodnika z klubem z Wolfsburga obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco