Lyon bez punktów w starciu z Nice!

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Francja.goal.pl  |  31.08.2018 22:36

W jednym z meczów tej kolejki Ligue 1 zawodnicy Lyonu przegrali z graczami Nice 0:1 (0:0). Jedynego gola zdobył Saint-Maximin.

Piłkarze zespołu gospodarzy stworzyli sobie pierwszą sytuację już w trzeciej minucie. Fekir nie był jednak wystarczająco precyzyjny.

Kilka minut potem szczęścia próbował Mendy, lecz na posterunku był bramkarz przyjezdnych. W 14. minucie dobrą sytuację zmarnował natomiast Tousart.

Pod koniec tej części gry z dystansu huknął Boscagli, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką bramki Les Gones.

Kilka minut po zmianie stron Saint-Maximin uderzył w poprzeczkę. Goście dopięli swego jednak kilka minut potem. Na listę strzelców wpisał się zaś właśnie ten zawodnik.

W 56. minucie gospodarze mogli szybko odpowiedzieć, ale trochę szczęścia zabrakło Fekirowi.

W końcówce gospodarze rzucili się do odrabiania strat. Dobre okazje mieli mieli między innymi NDombele i Aouar. Ostatecznie jednak nie udało im się zdobyć nawet jednego gola w tej potyczce.

Lyon - Nice 0:1 (0:0)

0:1 Saint-Maximin 50'