REKLAMA
REKLAMA

Legalni bukmacherzy wspierają czwartoligowców

dodał: CB  |  źródło:  |  28.08.2018 14:42
Legalni bukmacherzy wspierają czwartoligowców

Piłkarze Błonianki Błonie przed meczem ligowym  |  Błonianka

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Ze zmiennym szczęściem rozpoczęły sezon drużyny występujące w IV lidze, które jako jedyne na tym poziomie rozgrywkom mogą pochwalić się współpracą sponsorską z firmami z branży bukmacherskiej. Te drużyny to Błonianka Błonie i Falubaz Zielona Góra.

Forbet sponsorem Błonianki


W kwietniu sponsorem Błonianki Błonie został forBET. Umowę podpisano do końca czerwca 2019 roku. Trzeba dodać, że bukmacher ten od początku swojej działalności współpracował z klubami z niższych lig, m.in. wspierał ŁKS Łódź gdy ten jeszcze grał w III lidze.

- Bardzo chętnie angażujemy się we wspieranie sportu także na niższym poziomie. Cieszymy się, że ten sposób możemy dotrzeć do prawdziwych sportowych fanatyków - podkreślał dyrektor ds. marketingu w forBET Paweł Majewski po podpisaniu umowy z klubem grającym w grupie południowej mazowieckiej IV ligi.

Błonianka poprzedni sezon zakończyła na miejscu ósmym, a w obecnym ma na koncie pięć punktów wywalczonych w pięciu meczach.

Milenium pomaga w odbudowie piłkarskiego Falubazu


W odmiennych humorach są kibice Falubazu Zielona Góra sponsorowanego przez Milenium Zakłady Bukmacherskie. Ich zespół jest liderem lubuskiej IV ligi. Bilans doskonały: pięć meczów - pięć zwycięstw.

Umowa pomiędzy Falubazem, a Milenium również została popdisana w kwietniu 2018 roku. W tym momencie piłkarze z Zielonej Góry walczyli jeszcze o utrzymanie w III lidze. Celu nie udało się zrealizować, ale to nie wpłynęło na losy współpracy z bukmacherem, który również ma siedzibę w Zielonej Górze.

- Nic się w naszej współpracy nie zmienia, działamy bez zmian - zapewnia Mateusz Mucharzewski, kierownik działu marketingu w Milenium. - Przygotowujemy nawet kąciki kibica w naszych zielonogórskich punktach. Podpisując umowę z klubem wiedzieliśmy jak wygląda sytuacja w tabeli. Współpracujemy, aby odbudować klub, a więc spadek nie może nic zmienić. Wręcz przeciwnie, długookresowo może on nieco pomóc w budowie drużyny - dodał.

Pozostaje trzymać kciuki za sukcesy piłkarzy Błonianki i Falubazu oraz kolejne umowy sponsorskie legalnych bukmacherów z klubami występującymi w niższych ligach.

Aktualizacja: 3.09.2018OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
06.08 20:57