REKLAMA
REKLAMA

Transfery: Nowy zawodnicy Angers, Strasbourga, Rennes i Amiens

dodał: sobmar  |  źródło: Francja.goal.pl  |  27.07.2018 09:12
Transfery: Nowy zawodnicy Angers, Strasbourga, Rennes i Amiens

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Cztery kluby Ligue 1 pozyskały w ostatnim czasie nowych zawodników. Angers kolejny raz wypożyczyło z Arsenalu pomocnika Jeffa Reine-Adelaide, który grał już we francuskim klubie w drugiej połowie ostatniego sezonu.

Tym razem w warunkach transferu 20-letniego zawodnika zawarto opcję pierwokupu. Reine-Adelaide zagrał dla Angers w dziesięciu spotkaniach w Ligue 1.

Także RC Strasbourg ściągnął piłkarza z Anglii. Za cztery miliony euro z Newcastle United został wykupiony bramkarz Matz Sels, który z nowym pracodawcą podpisał czteroletni kontrakt. W ostatnim sezonie 26-latek był wypożyczony do Anderlechtu, w barwach którego rozegrał 32 mecze.

Stade Rennais wzmocniło z kolei blok defensywny, zatrudniając na zasadzie wolnego transferu Damiena Da Silvę. 30-letni obrońca, który do tej pory grał w SM Caen, podpisał na Roazhon Park dwuletnią umowę.

Amiens natomiast wypożyczyło z drugoligowego włoskiego Palermo pomocnika Eddy'ego Gnahore. 24-letni zawodnik może zostać wykupiony na stałe przez Les Licornes po zakończeniu okresu wypożyczenia.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco