Sparingi przed mundialem - 5 czerwca

dodał: Kamil Krusiński  |  źródło: Mundial.goal.pl  |  05.06.2018 21:16

Stanisław Czerczesow  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Siódmy z rzędu mecz bez zwycięstwa zanotowali piłkarze reprezentacji Rosji, którzy zremisowali dziś w Moskwie z Turcją 1:1 (1:0). Był to ostatni sparing Sbornej przed zblizającymi się mistrzostwami Świata.

Gospodarze, którzy na mundialu zmierzą się w grupie A z Arabią Saudyjską, Egiptem i Urugwajem, objęli prowadzenie dziesięć minut przed przerwą, kiedy po podaniu Dzagoeva do siatki trafił Samedov. Do wyrównania kwadrans po zmianie stron doprowadził jednak strzałem zza pola karnego Yunus Malli.

Kto zagra jutro?

Pierwsi na murawie pojawią się jutro Nigeryjczycy, którzy w austriackim Sankt Polten podejmą reprezentację Czech, natomiast o 19:00, rozbrzmi pierwszy gwizdek na Ulleval w Oslo, gdzie Norwegia podejmie debiutanta MŚ, Panamę. Najciekawiej powinno być jednak w Brukseli, gdzie Belgowie zmierzą się z Egiptem. Zdaniem ekspertów Totolotka, zdecydowanym faworytem są gospodarze (kurs 1.35), natomiast każdą złotówkę postawią na Faraonów można przemnożyć ośmiokrotnie.