Amiens remisuje z PSG

dodał: Kejar  |  źródło: Francja.goal.pl  |  04.05.2018 22:36

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Gracze Amiens zremisowali na swoim boisku z zawodnikami PSG 2:2 (0:1). Tym samym goście są niepokonani w lidze już od 21 stycznia tego roku.

Co działo się na stadionie Amiens? Zawodnicy ekipy gości wyszli na prowadzenie w 26. minucie, kiedy to bramkę zdobył Cavani.

Kilka minut potem mogło być 2:0, ale Pastore został w porę zablokowany przez jednego z defensorów rywali.

Pod koniec tej części gry swoją szansę miał też Di Maria, lecz uderzył prosto w golkipera rywali.

Niespodziewanie w 47. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania po bramce Konate.

W 64. minucie sytuacja mistrzów Francji się poprawiła, ponieważ bramkarza gospodarzy pokonał Nkunku.

Zawodnicy Amiens nie rezygnowali jednak z doprowadzenia do wyrównania. Udało im się to w 80. minucie po kolejnej bramce Konate.

W 83. minucie bohaterem gości mógł zostać Cavani, ale tym razem przestrzelił w dobrej sytuacji. Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Amiens - PSG 2:2 (0:1)

0:1 Cavani 26'
1:1 Konate 47'
1:2 Nkunku 64'
2:2 Konate 80'