Montpellier tylko remisuje, Nantes jedynym zwycięzcą

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Francja.goal.pl  |  10.03.2018 22:00

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Pięć spotkań jednocześnie rozgrywanych było w sobotę o 20.00 w ramach 29. kolejki Ligue 1. We Francji byliśmy świadkami czterech remisów i tylko jednego zwycięstwa. Pełna pula punktów powędrowała do Nantes w meczu z Troyes, zaś reszta drużyn może dopisać sobie zaledwie po jednym "oczku".

Pięć spotkań i tylko sześć bramek. Tak grano dziś w Republice Francuskiej. Za największą niepsodziankę można uznać remis Montpellier z Lille. W starciu padł wynik 1:1, który znacznie utrudnia sprawę gościom w walce o europejskie puchary. La Paillade tracą już dziesięć punktów do czwartej lokaty, na której znajduje się Lyon.

Takim samym wynikiem zakończyło się starcie w Dijon. Miejscowi zremisowali tam z Amiens 1:1. Bramkę w 45. minucie dla gości strzelił Moussa Konate. Było to ósme trafienie w Ligue 1 w tym sezonie dla Senegalczyka. Z kolei dla gospodarzy wyrównał Wesley Said.

Dwie bramki oglądaliśmy także w Rennes. Tam Les Rouges et Noirs podejmowali gości z Saint-Étienne. W regionie Oksytanii bramki zdobywali: Neven Subotic oraz Ismaila Sarr.

Bezbramkowo było za to w Bordeaux. Miejscowi podejmowali Angers, ale żaden zespół nie potrafił skurzyć defensywy rywala. Delikatnie przeważali gospodarze, ale udało im się tylko dwukrotnie strzelić celnie w stronę bramki.

Jedyne zwycięstwo dzisiejszego wieczoru miało miejsce w Nantes. Bohaterem Les Canaris został Emiliano Sala, który strzelił bramkę w 89. minucie spotkania. Dla argentyńskiego snajpera było to już dwunaste trafienie w lidze w tym sezonie.

Lille - Montpellier 1:1 (1:0)