REKLAMA
REKLAMA

#bukmacherzy: forBET gra z klubami I ligi

dodał: CB  |  źródło: LigaPolska.pl  |  01.12.2017 12:06
#bukmacherzy: forBET gra z klubami I ligi

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Wraz z opadami śniegu i ponownie odwołanym meczem Stomilu Olsztyn z Wigrami Suwałki, zakończyła się piłkarska jesień na boiskach I ligi. Na czele tabeli znaleźli się piłkarze Chojniczanki Chojnice. Tylko punkt straty do lidera ma baniaminek Odra Opole.

Odra to jeden z dziesięciu klubów I ligi, które mają umowy z legalnymi polskimi bukmacherami. Beniaminek z Opola wspópracuje z firmą forBET, która sponsoruje też Stomil Olsztym i GKS Tychy. Jak efekty tej współpracy ocenia bukmacher?

- Nasza współpraca z klubami I ligi układa się bardzo dobrze - ocenia Paweł Majewski z działu marketingu forBET. - Chociaż nie jest to najwyższy poziom rozgrywkowy to kluby są naprawdę bardzo dobrze zorganizowane, dzięki czemu nasza współpraca z działami marketingu wygląda bardzo dobrze. Efektem tego są m.in. fanZony forBET, które pojawiają się na meczach sponsorowanych przez nas klubów pierwszej ligi. Nie różnią się one niczym od podobnych stref rozrywki dla kibiców, które organizujemy w ekstraklasowym Śląsku Wrocław - podkreśla.

Dobre wyniki piłkarzy Odry przełożyły się również na... "zakład" wygrany przez kibiców opolskiego klubu. Wszystko to za sprawą akcji #WyzwanieforBET zorganizowanej przez sponsora.
- Wyzwanie forBET z kibicami Odry Opole było pierwszą, ale na pewno nie ostatnią akcją z tej serii. Na wiosnę można spodziewać się więcej tego typu akcji i mamy nadzieję, że przypadną one do gustu kibicom pierwszoligowych klubów - zapowiada Paweł Majewski.

forBET znany jest ze wspierania klubów występujących w niższych ligach. Z ŁKS Łódź, który jest wiceliderem II ligi, firma współpracowała gdy ten grał jeszcze w III lidze.

- Od samego początku naszym celem było otwarcie się na kluby spoza Ekstraklasy. Oprócz Odry Opole, Stomilu Olsztyn i GKS-u Tychy wspieramy także zespoły z II i III ligi i bardzo sobie cenimy współpracę z nimi. Zadowoleni jesteśmy też z wyników osiąganych przez sponsorowane przez nas kluby, a na pierwszym planie jest oczywiście Odra Opole, która jest wiceliderem I ligi. Warto też zauważyć, że istnieje spora szansa, że w przyszłym roku na zapleczu Ekstraklasy pojawią się dwa kolejne kluby sponsorowane przez forBET, ponieważ w II lidze świetnie spisują się piłkarze Radomiaka Radom i ŁKS Łódź - podkreśla Paweł Majewski z forBET.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco