REKLAMA
REKLAMA

#bukmacherzy: Nowy legalny bukmacher w Polsce

dodał: CB  |  źródło: Goal.pl  |  22.11.2017 12:11
#bukmacherzy: Nowy legalny bukmacher w Polsce

Aleš Dobeš, Jerzy Dudek i Vlad Ardeleanu  |  goal.pl

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Konferencją na Stadionie Narodowym działalność na polskim rynku zainaugurował nowy bukmacher Superbet.

Superbet to lider na rynku zakładów sportowych w Rumunii, gdzie jest obecny od dziewięciu lat. - Sukces i doskonałe wyniki, które nasza firma osiąga w Rumunii chcemy powtórzyć na rynku polskim - zapowiedział Vlad Ardeleanu, Generał Manager of Superbet Romania.

Przez Polskę na rynek globalny

Co ciekawe, Superbet planował wejście do Polski już w 2013 roku. - To pokazuje, że z Polską mamy związane długofalowe i strategiczne plany. Polska jest etapem ekspansji na cały region Europy Środkowo-Wschodniej, w której chcemy być liderem, by następnie stać się graczem globalnym. Nie jesteśmy tu po to by testować rynek, ale po to by wyznaczać nowe standardy. Zespół, na czele którego stoi Aleš Dobeš pracował 1,5 roku na ten moment, w którym Superbet debiutuje na polskim rynku - podkreślił Ardeleanu.

Aleš Dobeš, prezes zarządu Superbet w Polsce, wcześniej był związany z innym bukmacherem Fortuną. - To co ma wyróżniać Superbet to wysoka jakość obsługi klienta oraz stabilne i niskie marże - zapowiedział.

Superbet wyróżniać będzie też postać Jerzego Dudka, który w kampanii reklamowej marki wcieli się w postać... Superbohatera. Dudek to kolejny były bramkarz reprezentacji Polski, który współpracuje z bukmacherem, o Arturze Borucu pisaliśmy tutaj. A bliższe informacje i recenzje legalnych bukmacherów przygotowane przez naszą redakcję znajdziecie na stronach goal.pl.

- Wiemy jak dużo pieniędzy uciekło z polskiego sportu do bukmacherów działających w Polsce nielegalnie. Teraz dzięki zmianom w prawie oraz pojawieniu się takich firm jak Superbet to się zmieni. Chcę mieć swój udział w tym, że tych pieniędzy w polskim sporcie będzie więcej - powiedział Jerzy Dudek, tym razem w roli ambasadora marki Superbet w Polsce.

Superbet sponsorem całej ligi?

Przedstawiciele władz spółki zapewniali, że Superbet będzie inwestował pieniądze w Polski sport. W Rumunii Superbet sponsoruje m.in. kluby piłkarskie z Bukaresztu (Steaua i Rapid) oraz koszykówkę i inne dyscypliny.

- Prowadziliśmy rozmowy kuluarowe z kilkoma klubami kilka miesięcy temu, jednak podjęliśmy decyzję, że wstrzymujemy się z podpisywaniem umów sponsoringowych - przyznał w rozmowie z goal.pl Aleš Dobeš. - Przez najbliższe miesiące skoncentrujemy się na otwieraniu nowych punktów oraz działaniach promocyjnych z Jerzym Dudkiem. Następnie, wspólnie z naszym ambasadorem, podejmiemy decyzję gdzie zainwestujemy swoje środki. Chcemy mocno postawić na jeden klub lub ligę. Nie chcemy się rozdrabniać na kilka czy kilkanaście podmiotów, jak to robi nasza konkurencja - ocenił.

Możliwości promocji marki Superbet poprzez kluby piłkarskie może być jednak mocno ograniczona. Większość klubów Ekstraklasy ma już (nawet kilkuletnie) umowy z bukmacherami. - Zdajemy sobie z tego sprawę, ale to nie jest problem. Jeśli nie będzie z kim podpisać umowy, to być może zdecydujemy się na sponsoring całej ligi. Nie jest też powiedziane, że musimy inwestować w piłkę nożną. Są też inne dyscypliny bardzo lubiane przez Polaków jak siatkówka czy skoki narciarskie - mówi dla goal.pl Aleš Dobeš.

Kiedy Superbet w internecie?

Superbet pierwsze punkty stacjonarne otworzył w poniedziałek, 20 listopada. Do końca roku będzie takich punktów blisko 50, a przed mundialem w Rosji firma planuje mieć ich 100 w całej Polsce.

Kiedy zakłady w Superbet będą dostępne w internecie? - W drugiej połowie 2018 roku - odpowiada Dobeš. - Nie składaliśmy wniosku o licencję na zakłady w internecie, bo taka była nasza strategia. Zrobimy to za 1-2 miesiące w momencie, gdy gotowe będzie nowe oprogramowanie dla naszej platformy online. Spodziewamy się, że proces licencyjny potrwa 6 miesięcy, tak jak w przypadku wniosku o licencję na punkty stacjonarne – wyjaśnił prezes Superbet.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco