REKLAMA
REKLAMA

Ricardo Rodriguez wkrótce dołączy do AC Milan

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  31.05.2017 09:36
Ricardo Rodriguez w przyszłym tygodniu na przejść testy medyczne w AC Milan. Jeśli przejdzie je pomyślnie, oficjalnie zostanie zawodnikiem Rossonerich.

Agent zawodnika w rozmowie z Radio24 wyjawił, że prowadzi z mediolańskim klubem zaawansowane rozmowy w sprawie transferu swojego klienta, które opóźniły się ze względu na udział VfL Wolfsburg w barażach o utrzymanie w Bundeslidze z Eintrachtem Brunszwik.

AC Milan za pozyskanie 24-latka zaproponował ekipie Wilków osiemnaście milionów euro. Reprezentant Szwajcarii na San Siro mógłby liczyć na zarobki rzędu trzech milionów euro za sezon gry.

W przeszłości defensor był łączony z transferem do takich klubów jak Inter, Chelsea Londyn oraz Liverpool.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Milosierny | 31.05.2017 12:29

U fajnie fajnie, lepsze to niż liczenie że MDS w 6 sezonie w końcu odpali. Swoja droga transfer Musacchio juz doczekał się officjalki.

Joker | 01.06.2017 00:19

Rodriguez zasiedział się w Wolsfburgu i przez to popadł w stagnacje... Ma za sobą fatalny sezon i taka zmiana klubu i ligi może mu dobrze zrobić, a wybór klubu, który też chce się odbudować wydaje się być słuszny, bo powinien tam na dzień dobry otrzymać spory kredyt zaufania...ligaeuropejska.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy