REKLAMA
REKLAMA

Totti potwierdza zakończenie kariery

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: SerieA.pl  |  25.05.2017 13:49
"28 maja 2017 roku po raz ostatni założę koszulkę AS Romy" - tymi słowami Francesco Totti potwierdził przejście na emeryturę po zakończeniu obecnego sezonu.

"Nie potrafię wyrazić w krótkich słowach, jak wiele te barwy dla mnie znaczyły, znaczą i zawsze będą znaczyć. Czuję, że moja miłość do futbolu nigdy nie osłabnie: to pasja, moja pasja. Jest tak głęboka, że trudno wyobrazić sobie, że nie będzie mnie zasilać ani chwili dłużej" Od poniedziałku jestem gotowy do pracy. Gotowy na nowe wyzwania" - napisał w mediach społecznościowych Totti.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 10 komentarzy

BURY_P | 25.05.2017 15:10

Chociaż grałeś przeciwko Milanowi przez tyle lat to należ Ci się  WIELKI SZACUNEK ,że nigdy nie sprzedałeś się za kase i tak samo jak Maldini na zawsze będziesz w pamięci kibiców Serie A. Szacun Legendo !

maras2422 | 25.05.2017 15:48

Lahm, Alonso, Totti...mistrzostwie swiata na emeryturke leca :), piekna gra tych panów.

NewMaldini | 25.05.2017 18:19

Dobrze, że nie poszedł do MLS. Od początku do końca w jednym klubie choć mógł grać wszędzie. Co tu dużo gadać - Legenda.

Forza ACM | 25.05.2017 20:14

Kolejny cios... Z wielkich Serie A zostaje już tylko Buffon.

Kokodzambo | 26.05.2017 00:10

@Pryqqq czy naprawdę takie dno? O ile się orientuję to Totti przyjaźni się z Buffonem. Czy uwielbiany przez kibiców Juve Gigi przyjaźniłby się z kimś złym?


to będzie smutny dzień. Nieraz używałem bardzo mocnych słów aby opisywaćj ego zachowanie, ale bardzo go szanuję. to jeden z ostatnich romantycznych bohaterów futbolu. Bardzo niewielu ich zostało. a najsmutniejsze jest to że w przeciągu kilku najbliższych lat pożegnamy ich wszystkich...

Willow | 26.05.2017 01:34

Pryqqq rozumiem że wg Ciebie żeby karierę nazwać udaną to trzeba wygrać 10 razy ligę 2r razy ligę mistrzów i dodatkowo dołożyć 5 pucharów. Nie rozumiem tego czepiania się. Wielki piłkarz kończy karierę, a ktoś napisze "dno". Nie mi oceniać jaki był Totti z charakteru, ale nie wydaje mi się żeby było aż tak jak piszesz. Poza tym tytuły nie decydują o tym czy kroś miał udaną karierę. Może właśnie Totti jest spełniony i nie żałuje niczego, może właśnie taki był jego cel, żeby grać w Romie przez całą karierę. Popatrz ilu piłkarzy wygrywa LM dzisiaj, a ilu może poszczycić się takim oddaniem dla klubu. Tych drugich jest znacznie mniej

Buio_omega | 26.05.2017 05:36

1. Totti nie powiedział że kończy karierę ale że po raz ostatni założy koszulkę AS Romy. Na razie nie  wiadomo co w przyszłości będzie robił Totti, z tego co pisali to dostał jakieś oferty z innych klubów. Na pewno ma zapewnioną posadę w AS Romie po zakończeniu kariery.

2. @Pryqqq ocenianie charakteru człowieka czy jest dobry czy zły na podstawie gry w piłkę nożną nie ma sensu. To że Totti czasmi na boisku pokazywał się ze złej strony, powiedzmy po chamsku nie oznacza że jest złym człowiekiem.

3.@Kokodzambo a co Bufon to jakiś święty że kumpluje się tylko z tymi "dobrymi" bezsensu zejdz na ziemię.

satriani123 | 26.05.2017 08:32

Pryqqq

Znasz Tottiego osobiście aby stwierdzić że jego charakter to dno? Oceniasz go jedynie na podstawie tego co widzisz na boisku. Równie dobrze ja mogę ocenić Twój charakter po Twoim komentarzu - dno...

Wierny_Romanist | 26.05.2017 09:39

Tak to jest jak ktoś żyje tylko piłką nożną i ocenia przez ten pryzmat jego charakter. To tak jakby Twój oceniać przez Twoje komentarze tutaj. Wiem, że kibice Juventusu nie lubią Tottiego i nie dziwią mnie takie komentarze ale dajcie se na wstrzymanie.

Pjoter | 27.05.2017 13:29

Jak dla mnie to koniec epoki. Świadomie oglądam piłkę nożną od ponad 20 lat i od kiedy pamiętam, Totti grał w Romie. Co tu dużo mówić, piłkarz wybitny. Cieszę się, że miałem okazję śledzić jego piękną karierę.
Piotrek, Milanistaligaeuropejska.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy