REKLAMA
REKLAMA

Błaszczykowski bez trenera

dodał: sobmar  |  źródło: FourFourTwo  |  27.02.2017 08:12
VfL Wolfsburg zwolnił Valeriena Ismaela ze stanowiska trenera zespołu. Pod wodzą Francuza Wilki, których barwy reprezentuje Jakub Błaszczykowski (fot), wygrały tylko sześć 17 spotkań, a po piątkowej porażce z Werderem (1:2) władze klubu straciły cierpliwość i postanowiły zmienić szkoleniowca.

Ismael został zatrudniony na stałe ledwie w listopadzie, po tym, jak zastąpił Dietera Heckinga. Nie zdołał jednak poprawić gry zespołu, który po 22 kolejkach zajmuje w Bundeslidze 14. miejsce i ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Dyrektor sportowy Olaf Rebbe podziękował Ismaelowi za jego pracę i stwierdził, że decyzja klubu nie zależała wyłącznie od porażki z Werderem.

- Po rozważeniu wszystkich faktów i okoliczności, doszliśmy do wspólnego wniosku, że rozstanie jest właściwym posunięciem w celu przywrócenia klubu na zwycięskie ścieżki. Nasza decyzja nie została oparta na wyniku ostatniego meczu z Bremą, ale raczej na wrażeniach i wynikach z ostatnich tygodni i miesięcy - powiedział Rebbe.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Les Girondins | 27.02.2017 10:13

Ale burdel w tym sezonie w ekipie Wilków. Idealny przykład że bez dobrego zarządzania i szkoleniowca nie ma wyników, bo Vfl nie ma  gorszego składu od ekip bijących się nawet o lige mistrzów.

bundes | 27.02.2017 21:07

Zwolnić trenera Wilków i to jeszcze Ismaela cos pięknego ;-)ligaeuropejska.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy