Augsburg pokonuje Stuttgart

dodał: Kejar  |  źródło: bundesliga.goal.pl  |  16.04.2016 17:31
Piłkarze Augsburga wygrali u siebie z zawodnikami Stuttgartu 1:0 (1:0). W barwach gości cały mecz rozegrał Przemysław Tytoń.

Co działo się na stadionie w Augsburgu? W 28. minucie w niezłej sytuacji znalazł się Klavan, ale Tytoń poradził sobie z jego próbą.

Osiem minut potem na listę strzelców „wpisał się” już jednak Finnbogason i gospodarze objęli prowadzenie w tym sobotnim meczu.

W 39. minucie na 2:0 podwyższyć mógł Altintop, ale nie był wystarczająco precyzyjny. Dwie minuty potem niewiele zaś zabrakło Didaviemu i goście nie zdołali wyrównać.

W 55. minucie po raz kolejny przypomniał o sobie Tytoń, który popisał się skuteczną paradą przy strzale Caiuby’ego. Osiem minut potem szansę na kolejnego gola miał Finnbogason, ale tym razem z niej nie skorzystał. W 71. minucie bramkę dla gospodarzy powinien zdobyć Gouweleeuw, lecz Polski golkiper był na posterunku.

Osiem minut później bliski szczęścia był Werner, lecz tym razem bardzo dobrze zachował się golkiper gospodarzy. Finalnie wynik tej potyczki już nie uległ zmianie i gospodarze skromnie triumfowali 1:0 inkasując bardzo ważne trzy oczka.

Augsburg - Stuttgart 1:0 (1:0)
1:0 Finnbogason 36’