St. Etienne z trzema oczkami

dodał: Kejar  |  źródło: francja.goal.pl  |  16.04.2016 21:50
Piłkarze Bastii przegrali na swoim terenie z zawodnikami St. Etienne 0:1 (0:0). Dla Zielonych to czwarta ligowa wygrana z kolei.

Gospodarze mogli wyjść na prowadzenie już w siódmej minucie tego sobotniego meczu. Wówczas bardzo dobrą okazję miał Kamano, lecz przestrzelił.

Sześć minut potem ten sam zawodnik został zatrzymany przez dobrze interweniującego Ruffiera. W 26. minucie przed szansą stanął zaś Cohade. Leca obronił jednak strzał gracza Zielonych i do przerwy nie zobaczyliśmy ani jednej bramki.

W 61. minucie na uderzenie zdecydował się Ayite. Było ono jednak niecelne i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis. Sześć minut potem wyniku tego spotkania nie zmienił też Roux. W 69. minucie to gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, lecz Ruffier poradził sobie z uderzeniem Coulibaly’ego.

W 75. minucie zawodnicy Saint-Etienne strzelili pierwszego gola w tym sobotnim spotkaniu. Wtedy to golkipera klubu z Korsyki pokonał Roux.

Jak się finalnie okazało, było to trafienie na wagę trzech punktów dla piłkarzy Zielonych. Warto dodać, że goście wygrali czwarty mecz z rzędu.

Bastia - St. Etienne 0:1 (0:0)