Nice z trzema punktami, koncert Ben Arfy

dodał: Kejar  |  źródło: francja.goal.pl  |  10.04.2016 18:49
Piłkarze klubu z Nicei pokonali na swoim terenie zawodników Rennes 3:0 (2:0). W barwach gości 45 minut pierwszej połowy rozegrał Kamil Grosicki.

Gospodarze objęli prowadzenie w 33. minucie tej niedzielnej potyczki. Wtedy to z rzutu karnego nie pomylił się Ben Arfa.

Osiem minut potem piłkarze klubu z Nicei prowadzili z Rennes już 2:0. Po raz drugi tego wieczora na listę strzelców „wpisał się” Ben Arfa.

W 56. minucie padł trzeci gol w tym meczu francuskiej Ligue 1. Znowu przypomniał o sobie Ben Arfa, który stał się „katem” klubu, w którym występuje Grosicki.

Pięć minut potem straty mógł zmniejszyć Boga, ale Cardinale stanął na wysokości zadania i poradził sobie z jego próbą.

Więcej goli już w tej potyczce nie zobaczyliśmy i zawodnicy gospodarzy pewnie wygrali z graczami Rennes 3:0.

Nice - Rennes 3:0 (2:0)
1:0 Ben Arfa 33’ (k.)
2:0 Ben Arfa 41'
3:0 Ben Arfa 56’