Milan na remis z Lazio

dodał: maaarcin  |  źródło: seriea.pl  |  20.03.2016 22:40
W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań 30. kolejki Serie A, Milan przed własną publicznością podzielił się punktami z Lazio Rzym.

Mecz na San Siro doskonale ułożył się dla gości z Rzymu, którzy już w dziewiątej minucie objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu Biglii z rzutu rożnego, najwyżej do piłki w polu karnym wyskoczył Parolo i strzałem głową nie dał szans bramkarzowi Milanu.

Radość Lazio z prowadzenia nie trwała jednak długo, bowiem już sześć minut później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Piłkę w polu karnym świetnie opanował Luiz Adriano i odegrał do nadbiegającego Bacci. Ten natomiast świetnym strzałem w długi róg posłał futbolówkę do siatki.

W kolejnych minutach kibice oglądali ciekawe spotkanie. Obie drużyny starały się atakować. W 37. minucie bliski wyprowadzenia Milan na prowadzenie był Bonaventura. Piłka po jego ładnym uderzeniu z rzutu wolnego z ponad 20 metrów trafiła w poprzeczkę. Przed przerwą wynik nie uległ zmianie.

Druga część meczu rozpoczęła się od bardzo groźnej sytuacji pod bramką Lazio. Po błędzie Braafheida, do futbolówki w polu karnym dopadł Bacca, ale jego strzał z dość ostrego kąta obronił bramkarz Lazio. Goście odpowiedzieli w 67. minucie, ale tym razem na wysokości zadania stanął Donnarumma, który odbił na rzut rożny piłkę po strzale Felipe Andersona.

W końcówce meczu Milan grał w liczebnej przewadze, po tym jak w 86. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Lulić. Gospodarzom nie udało się jednak wykorzystać tej sytuacji i mecz zakończył się remisem 1:1.

Rivera

Nie wydaje mi się. Przed tą kolejką Sassuolo miało do na 4 pkt starty. Zgadnij ile teraz ma? :)

Mecz do zapomnienia

gk87 | 20.03.2016 22:46

[Ostrzeżenie. ModSerieA4]

pelus33 | 20.03.2016 22:46

zle sie dzieje.........2 remisy i porazka w niby latwych spotkaniach,coraz wieksza presja na Sinsie widac zgrzyty juz nie gramy tak walecznie i ambitnie jak wczesniej.......z taka gra ciezko bedzie zalapac sie nawet na le....szkoda gadac a w poprzednim spotkaniu rozbilismy Lazio na wyjezdzie 0 do 4 tracimy cenne punkty....

Rivera | 20.03.2016 22:50

Pare kolejek temu Sassuolo traciło do nas chyba 9 pkt. Powoli ale dorabiają straty a pamiętać jeszcze trzeba, że Milan jeszcze gra z Juve za dwa tygodnie. Nie zdziwię się, jeśli nas przegonią na pare kolejek, ale oby na koniec to Milan był na tym 6. miejscu (ew. wygrał Coppa Italia i dzięki temu odstał się do europy)

Tiberinus | 20.03.2016 22:54

Ciekawe czy Lazio zwolni trenera

pelus33 | 20.03.2016 22:56

dokladnie Sassuolo goni nas caly czas obserwowalem moglismy ogskoczyc na 6 oczek ale niestety lipa,co sie dzieje gramy ostatnio totalna kaszane nie ma juz tej walecznosci na boisku kompletnie czyzby pogloski o zwolnieniu Mihajlovica odbily sie w szatni.....az boli ogladac tak slaba gre a byl to mecz spokojnie do wygrania.......jezeli nic sie nie zmieni jedyna szansa na le jest final copa Italia

TommyMasta | 20.03.2016 23:11

Nie no panowie, dajcie spokój.

Miejsca 1-6 są ustalone, jedynie ewentualnie kolejność 4-6 może się zmienić.

Pozdro!

FORZA VIOLA!!!

pochmurny | 20.03.2016 23:18

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że gdyby nie zeszłoroczne wzmocnienia to Milan walczyłby o miejsce w pierwszej dziesiątce, a może nawet o utrzymanie. Żeby nie było kompromitacji w LE (jeśli się tam dostaną) potrzebne kolejne 90 milionów na transfery i zachowanie kluczowych graczy.

Ragnarock | 21.03.2016 00:10

pochmurny
Jak to jest, że taki kluby jak BVB czy Sevilla wydają grosze, praktycznie nic a mają drużyny, które wiadomo że wstydu nie przyniosą..

pelus33 | 21.03.2016 01:06

w naszym przypadku chodzi o to ze zakupy nie byly kompletne i plan nie byl do konca zrealizowany.....Bacca,Romagniolli, Bertolacci,Antonelli....Kucko to nasze udane transfery wzmocnily ekipe ale wcaz brakuje nam solidnego rozgrywajcego i obroncow efekty widac gramy lepiej i walczymy o top 6 a nie top 10 Mam nadzieje ze latem beda jeszcze kolejne wzmocnienia i w koncu zmontujemy solidna ekipe zeby powalczyc o top 3 i lm forzaaaaa

wojojuve | 21.03.2016 12:29

Jesli sie nie myle to Milan juz ma zagwarantowane miejsce w LE poprzez puchar. Nawet jesli Juve wygra to i tak jako mistrz kwalifikuja sie do LM, a wtedy do LE wchodzi drugi finalista CI. Czyz nie?

Adrian1990 | 21.03.2016 14:58

wojojuve

Mylisz się. W tym sezonie awans do LE moze uzyskać tylko zwycięzcą PW , a nie jego finalista. Jesli Juve wygra to 4,5 i 6 zespół ligi awansuje do LE.